آخرین گزارش از وضعیت زندانی سیاسی رضا سمیعی منفرد Reviewed by Momizat on . رضا سمیعی منفرد زندانی سیاسی با وجود عمل کلیه بعد از 2 سال بیماری و با وجود وخامت جسمی و مخالفت پزشکان پس از 4/5 سال از حبس 5 ساله خود بدون یک روز مرخصی مجددا ب رضا سمیعی منفرد زندانی سیاسی با وجود عمل کلیه بعد از 2 سال بیماری و با وجود وخامت جسمی و مخالفت پزشکان پس از 4/5 سال از حبس 5 ساله خود بدون یک روز مرخصی مجددا ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » آخرین گزارش از وضعیت زندانی سیاسی رضا سمیعی منفرد

آخرین گزارش از وضعیت زندانی سیاسی رضا سمیعی منفرد

آخرین گزارش از وضعیت زندانی سیاسی رضا سمیعی منفرد
 

رضا سمیعی منفرد زندانی سیاسی با وجود عمل کلیه بعد از ۲ سال بیماری و با وجود وخامت جسمی و مخالفت پزشکان پس از ۴/۵ سال از حبس ۵ ساله خود بدون یک روز مرخصی مجددا به زندان بازگردانده شد.
کیهان نوین: هم بندیان و پزشکان بهداری زندان  در رابطه با وضعیت وخیم جسمی  این زندانی اظهار نگرانی کرده اند ، این در حالیست که به توصیه پزشک جراح وی باید تحت نظر باشد.
این زندانی سیاسی به علت عدم دسترسی  به پزشک متخصص در زندان دچار خونریزی کلیه گشته و حال مساعدی ندارد.
لازم به ذکر است رضا سمیعی منفرد بازرس سابق بانک مرکزی  بدليل افشاي اختلاس سه هزار ملياردي و اختلاس های ارزی در سال ٩٢ توسط وزارت اطلاعات بازداشت شد و به پنج سال حبس محكوم شد .
وی که در خرداد ۱۳۹۲ بازداشت شد٬پس از گذراندن چهار ماه در سلول های انفرادی بند ۲۴۰ زندان اوین به بند ۳۵۰ و سپس به بند هفت زندان اوین منتقل شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2420

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا