آخرین گزارش از وضعیت رامین حسین پناهی Reviewed by Momizat on .  زندانی سیاسی  رامین حسین پناهی که پس از تحمل ۲۰۰ روز بازداشت در بازداشتگاههای امنیتی اخیرا به زندان سنندج منتقل شده، در وضعیت پزشکی نامناسبی قرار دارد. کیهان ن  زندانی سیاسی  رامین حسین پناهی که پس از تحمل ۲۰۰ روز بازداشت در بازداشتگاههای امنیتی اخیرا به زندان سنندج منتقل شده، در وضعیت پزشکی نامناسبی قرار دارد. کیهان ن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » آخرین گزارش از وضعیت رامین حسین پناهی

آخرین گزارش از وضعیت رامین حسین پناهی

آخرین گزارش از وضعیت رامین حسین پناهی
 
 زندانی سیاسی  رامین حسین پناهی که پس از تحمل ۲۰۰ روز بازداشت در بازداشتگاههای امنیتی اخیرا به زندان سنندج منتقل شده، در وضعیت پزشکی نامناسبی قرار دارد.

کیهان نوین: وی در در زمان بازداشت مورد تیراندازی و اصابت گلوله قرار گرفته بود از عفونت کلیه و فراموشی رنج می‌برد. این زندانی سیاسی دوشنبه هفته جاری در دادگاه انقلاب سنندج محاکمه خواهد شد.

رامین حسین پناهی زندانی سیاسی که پس از تحمل بیش از ۲۰۰ روز بازداشت در انفرادی های اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات در تاریخ ۱۹ دی‌ماه سال جاری به زندان سنندج منتقل شده بود، روز پنج شنبە گذشته در زندان مرکزی سنندج با مادر خود ملاقات کرده است.

امجد حسین پناهی، برادر رامین و افشین حسین پناهی در توصیف آخرین وضعیت این زندانیان گفت: “یکی از کلیەهای رامین بشدت عفونت کردە و در اثر ضربەای کە در اطلاعات سپاە بسرش وارد شدە، دچار فراموشی شدە. هم اکنون از نظر جسمی در وضعیت مناسبی نیست”.
به گفته عضو خانواده حسین پناهی، رامین حسین پناهی در زمان بازجویی مورد بدرفتاری و شکنجه قرار گرفته است، این در حالی است که این زندانی بصورت زخمی بازداشت شده بود و نیازمند رسیدگی پزشکی در تمام دوران بازداشت بوده است.

امجد حسین پناهی ارتباط بین عفونت کلیوی و جراحات ناشی از زخمی شدن در زمان بازداشت را رد کرد و تاکید کرد فراموشی و عفونت کلیوی به دلیل بدررفتاری های صورت گرفته در زمان بازداشت بروز کرده است.

برادر این زندانی در ادامه اشاره کرد در زندان رسیدگی پزشکی کافی به رامین نشده است بخصوص از بابت مشکلات کلیوی او متحمل درد مستمر است.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2421

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا