“۸۰ درصد نیروهای بشار اسد را گروه‌های تحت حمایت جمهوری اسلامی تشکیل می‌دهند” Reviewed by Momizat on . اچ آر مک مستر، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، اعلام کردگه۸۰ درصد نیروهای بشار اسد را گروه‌های تحت حمایت جمهوری اسلامی تشکیل می‌دهند. کیهان نوین: اچ آر مک مستر، م اچ آر مک مستر، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، اعلام کردگه۸۰ درصد نیروهای بشار اسد را گروه‌های تحت حمایت جمهوری اسلامی تشکیل می‌دهند. کیهان نوین: اچ آر مک مستر، م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » “۸۰ درصد نیروهای بشار اسد را گروه‌های تحت حمایت جمهوری اسلامی تشکیل می‌دهند”

“۸۰ درصد نیروهای بشار اسد را گروه‌های تحت حمایت جمهوری اسلامی تشکیل می‌دهند”

“۸۰ درصد نیروهای بشار اسد را گروه‌های تحت حمایت جمهوری اسلامی تشکیل می‌دهند”
 
اچ آر مک مستر، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، اعلام کردگه۸۰ درصد نیروهای بشار اسد را گروه‌های تحت حمایت جمهوری اسلامی تشکیل می‌دهند.

کیهان نوین: اچ آر مک مستر، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، جمهوری اسلامی را متهم به ایجاد بی‌ثباتی در خاورمیانه کرد.
مک مستر در نشست سالانه دفاعی بنیاد رونالد ریگان در کالیفرنیا گفت که سوریه تبدیل به یک چرخه ویرانگر شده است و گروه های تروریستی مانند داعش و القاعده و همچنینی ایران از آن استفاده می‌کنند.
او گفت که جمهوری اسلامی در این منطقه به خشونت‌ها دامن زده تا بتواند از این وضعیت به سود خود استفاده کند. به گفته مک مستر، ایران از طریق تجهیز گروه‌های تروریستی توانسته است به اهداف خود در خاورمیانه برسد.

مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ همچنین در جلسه پرسش و پاسخ این نشست گفت: «سیاست‌های پیشین آمریکا در قبال تهران برای سازگار شدن با این کشور موجب تقویت ایران در سراسر منطقه شده است.»

مک مستر گفت ایران و کره‌شمالی حاکمیت همسایگان خود را نقض می‌کنند و تمرکز روی تلاش‌ها برای سازگار شدن با ایران، قدرت این کشور را در سراسر منطقه تقویت کرده است.

مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ تاکید کرد که مقابله با ایران در یک برنامه جامع می‌تواند عملی شود: «۸۰ درصد نیروهای بشار اسد در جنگ داخلی سوریه را گروه‌های تحت حمایت ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند. هدف آنها ایجاد پلی به مدیترانه و استقرار گروه‌های مسلح در مرز اسرائیل است. ما این روند را در یمن و لبنان نیز شاهد بوده‌ایم. به همین دلیل باید برای مقابله با ایران برنامه جامعی داشته باشیم.»
به گفته او، توقف ساخت سلاح هسته‌ای فقط بخشی از سیاست جلوگیری از بی‌ثباتی در منطقه است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5470

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا