کاهش روند شمار پناهجویان جدید در آلمان Reviewed by Momizat on . حدود دو سال پیش نزدیک به ۹۰۰ هزار پناهجو وارد آلمان شدند. با بسته‌شدن مسیر بالکان این رقم در سال ۲۰۱۶ به ۲۸۰ هزار نفر کاهش یافت.  کیهان نوین: طبق تازه‌‌ترین ارز حدود دو سال پیش نزدیک به ۹۰۰ هزار پناهجو وارد آلمان شدند. با بسته‌شدن مسیر بالکان این رقم در سال ۲۰۱۶ به ۲۸۰ هزار نفر کاهش یافت.  کیهان نوین: طبق تازه‌‌ترین ارز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » کاهش روند شمار پناهجویان جدید در آلمان

کاهش روند شمار پناهجویان جدید در آلمان

کاهش روند شمار پناهجویان جدید در آلمان
 
حدود دو سال پیش نزدیک به ۹۰۰ هزار پناهجو وارد آلمان شدند. با بسته‌شدن مسیر بالکان این رقم در سال ۲۰۱۶ به ۲۸۰ هزار نفر کاهش یافت. 

کیهان نوین: طبق تازه‌‌ترین ارزیابی دولت آلمان انتظار می‌رود که مجموع شمار پناهجویان تازه ‌وارد به این کشور در سال ۲۰۱۷ به زیر مرز ۲۰۰ هزار نفر برسد.

توماس دمزیر، وزیر کشور آلمان، روز یکشنبه۲۶ آذر در گفت‌وگو با نشریه “بیلد آم زونتاگ” گفت که تا پایان ماه نوامبر سال جاری میلادی حدود ۱۷۳ هزار پناهجوی تازه وارد خاک آلمان شدند و این رقم تا پایان امسال در مجموع زیر ۲۰۰ هزار نفر خواهد بود.

این رقم به این ترتیب زیر مرز حداکثری است که حزب سوسیال مسیحی آلمان (CSU) ماه‌هاست، در ارتباط با پذیرش پناهجویان جدید خواستار آن شده بود.

در سال ۲۰۱۵ میلادی که اروپا با بحران آوارگان و پناهجویان روبرو شد، ۸۹۰ هزار پناهجوی جدید وارد خاک آلمان شدند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5536

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا