پایان اعتصاب غذای علیرضا گلی پور Reviewed by Momizat on . روز یکشنبه ۱۹ آذرماه زندانی سیاسی علیرضا گلی پور محبوس در زندان اوین که پیشتر بدلیل اعتراض به روند قضایی پرونده اش دست به اعتصاب غذا زده بود همزمان با وخامت حال روز یکشنبه ۱۹ آذرماه زندانی سیاسی علیرضا گلی پور محبوس در زندان اوین که پیشتر بدلیل اعتراض به روند قضایی پرونده اش دست به اعتصاب غذا زده بود همزمان با وخامت حال Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » پایان اعتصاب غذای علیرضا گلی پور

پایان اعتصاب غذای علیرضا گلی پور

پایان اعتصاب غذای علیرضا گلی پور
 
روز یکشنبه ۱۹ آذرماه زندانی سیاسی علیرضا گلی پور محبوس در زندان اوین که پیشتر بدلیل اعتراض به روند قضایی پرونده اش دست به اعتصاب غذا زده بود همزمان با وخامت حال وی و نظر به وعده مسئولین نسبت به رسیدگی به پرونده اش  بعد از ۵۴ روز به اعتصاب غذایش پایان داد.

کیهان نوین: با اینحال بدلیل اعتصاب طولانی و بیماری های سابق دچار ضعف جسمی و وخامت حال شد و اکنون در بیمارستان به سر می برد، به گفته وکیل آقای گلی پور این زندانی از بیماری صرع، بیماریهای دستگاه گوارشی و مشکلات قلبی رنج می برد.

آزیتا قره بیگلو وکیل پرونده آقای گلی پور درباره وضعیت فعلی این زندانی  گفت: “بدلیل اعتصاب غذای طولانی مدت موکلم ضمن افزایش حملات صرع، دچار مشکلات گوارشی و بیماری قلبی شده، به همین دلیل دکتر معالج نظر به اینکه تشنج های آقای گلی پور قابل کنترل نیست برگه ترخیص او از مرکز درمانی را صادر نکرده است”.
این وکیل دادگستری در ادامه گفت: “وضعیت موکلم حاد بود و هر روز دوبار در بیمارستان دچار تشنج میشد، با این حساب هنوز هیچ حکمی مبنی بر عدم تحمل کیفری اش صادر نشده است”.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2420

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا