وقوع زلزله شدید ۶٫۲ ریشتری در کرمان Reviewed by Momizat on . زمین‌لرزه ای با شدت ۶٫۲ ریشتر، نیمروز سه شنبه ۲۱ آذر/ ١۲ دسامبر در استان کرمان واقع در جنوب شرقی ایران به وقوع پیوست. کیهان نوین: براساس خبرگزاری‌های داخلی، شدت زمین‌لرزه ای با شدت ۶٫۲ ریشتر، نیمروز سه شنبه ۲۱ آذر/ ١۲ دسامبر در استان کرمان واقع در جنوب شرقی ایران به وقوع پیوست. کیهان نوین: براساس خبرگزاری‌های داخلی، شدت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » وقوع زلزله شدید ۶٫۲ ریشتری در کرمان

وقوع زلزله شدید ۶٫۲ ریشتری در کرمان

وقوع زلزله شدید ۶٫۲ ریشتری در کرمان
 

زمین‌لرزه ای با شدت ۶٫۲ ریشتر، نیمروز سه شنبه ۲۱ آذر/ ١۲ دسامبر در استان کرمان واقع در جنوب شرقی ایران به وقوع پیوست.

کیهان نوین: براساس خبرگزاری‌های داخلی، شدت این زمین‌لرزه به‌ حدی زیاد بود که مردم در شهر کرمان به خیابان‌ها ریختند و دانش‌آموزان به محوطه مدارس فرار کردند. هنوز خسارات احتمالی این زمین‌لرزه گزارش نشده است. وقوع این زلزله در حالی است که زمین لرزه دیگری با قدرت ۶ ریشتر دیروز استان کرمانشاه را لرزاند. این زلزله موجب وحشت گسترده مردم در این استان غرب ایران شد.

 مرکز زلزله‌نگاری دانشگاه تهران گزارش داده است که زلزله کرمان در ‌ساعت ١۲ و ١٣ دقیقه و ١٧ ثانیه به وقت محلی آغاز شد. مرکز این زلزله در شهر “هجدک” واقع در ۵٠ کیلومتری شمال کرمان گزارش شده است. این زمین‌لرزه در موقعیت ۵٧٫٣٢ طول جغرافیایی و ٣٠٫٧۵ عرض جغرافیایی گزارش شده است.

انستیتوی زمین شناسی آمریکا موسوم به “یو.اس.جی.اس” گزارش داده است که نخستین زمین لرزه در کرمان با قدرت ۵٫٩ ریشتر بوده است.
هنوز از خسارات احتمالی این زمین‌لرزه گزارشی مخابره نشده است.

یادآور می شویم که ١٣ روز پیش در اول دسامبر، در استان کرمان زلزله ای با قدرت ۶ ریشتر به وقوع پیوست. این زلزله تلفات جانی دربر نداشته است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2425

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا