موافقت اولیه با فیترینگ غیرهمسان اینترنت در ایران Reviewed by Momizat on . وزیر ارتباطات٬ از مذاکره و موافقت دادستانی با اجرای فیلترینگ غیرهمسان برای دسترسی کاربران ایرانی در اینترنت خبر داد. کیهان نوین: در صورت اجرای آن، فیلترینگ براس وزیر ارتباطات٬ از مذاکره و موافقت دادستانی با اجرای فیلترینگ غیرهمسان برای دسترسی کاربران ایرانی در اینترنت خبر داد. کیهان نوین: در صورت اجرای آن، فیلترینگ براس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » موافقت اولیه با فیترینگ غیرهمسان اینترنت در ایران

موافقت اولیه با فیترینگ غیرهمسان اینترنت در ایران

موافقت اولیه با فیترینگ غیرهمسان اینترنت در ایران
 
وزیر ارتباطات٬ از مذاکره و موافقت دادستانی با اجرای فیلترینگ غیرهمسان برای دسترسی کاربران ایرانی در اینترنت خبر داد.

کیهان نوین: در صورت اجرای آن، فیلترینگ براساس مواردی چون شغل، سن و دیگر مشخصات کاربران متفاوت خواهد بود.
آذری‌جهرمی روز دوشنبه اعلام کرد که دادستانی کل کشور با«غیرهمسان سازی فیلترینگ» موافقت کرده و «شروطی» را برای آن در نظر گرفته است.
به گفته او وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز پیشنهادهای دادستانی را بررسی و «پاسخ فنی لازم» برای اجرای این پروژه را آماده کرده است.
جهرمی ابراز امیدواری کرد که دادستانی در نهایت، با پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موافقت کند تا بتوان فیلترینگ را «بر اساس موقعیت، سن و سایر شرایط کاربران» اعمال کرد.
سال ۹۳ همین وزارت خانه به جای فیلتر اپلیکیشن اینستاگرام، طرح «فیلترینگ هوشمند» را درباره آن اجرا کرده  بود.
محمود واعظی، وزیر سابق ارتباطات و فناوری، پیش از این گفته بود که فیلترینگ اینستاگرام ۸۳ درصد موفق بوده‌ است و این وزارتخانه قصد دارد نرم‌افزارهای به کار برده شده برای فیلتر کردن این شبکه را به سایر شبکه‌های اجتماعی گسترش دهد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2315

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا