محکومیت یک دانشجوی دختر کرد به ۵۰ ضربه شلاق Reviewed by Momizat on .  زمانه زیویه دانشجوی دختر کرد به ۵۰ ضربه شلاق و جریمه نقدی محکوم شد. این دانشجوی کرد طی هفته سوم آذرماه جاری از سوی دادگاه کیفری سقز به اتهام اخلال در نظم عمومی  زمانه زیویه دانشجوی دختر کرد به ۵۰ ضربه شلاق و جریمه نقدی محکوم شد. این دانشجوی کرد طی هفته سوم آذرماه جاری از سوی دادگاه کیفری سقز به اتهام اخلال در نظم عمومی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » محکومیت یک دانشجوی دختر کرد به ۵۰ ضربه شلاق

محکومیت یک دانشجوی دختر کرد به ۵۰ ضربه شلاق

محکومیت یک دانشجوی دختر کرد به ۵۰ ضربه شلاق
 
 زمانه زیویه دانشجوی دختر کرد به ۵۰ ضربه شلاق و جریمه نقدی محکوم شد. این دانشجوی کرد طی هفته سوم آذرماه جاری از سوی دادگاه کیفری سقز به اتهام اخلال در نظم عمومی به ۵۰ ضربه شلاق و جریمه نقدی محکوم شد.

کیهان نوین: طبق گزارش اعلام شده وی در ترم آخر رشته حقوق دانشگاه پیام نور سقز، پیشتر در ۱۵ آبانماه به دنبال برگزاری جشن‌های خیابانی در حمایت از همه‌پرسی استقلال کُردستان عراق توسط نیروهای امنیتی در منزل بازداشت شد و بعد از سه روز نگهداری در بازداشتگاه اطلاعات سپاه سقز با تودیع وثیقه ۸۰ میلیون تومانی و جواز کسب آزاد شد.»
یک منبع آگاه گفت  متاسفانه در یک روند مبهم دادگاهی به اتهام‌های اقدام علیە امنیت ملی و شرکت در تجمعات غیر قانونی و اخلال در نظم عمومی در دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری سقز برای ایشان دو پرونده مجزا تشکیل شد. جلسه دادگاهی این دانشجوی کرد دو بار در روزهای چهارم و پنجم آذرماه در دادگاه انقلاب و روز چهارم آ‌ذرماه برای چند دقیقه در شعبه یک دادگاه کیفری سقز برگزار شد.»

به گفته این منبع : روز شانزده آ‌ذرماه وکیل این فعال مدنی بعد از مراجعه به دادگاه کیفری متوجه شده که موکل ایشان به اتهام اخلال در نظم عمومی به ۵۰ ضربه شلاق و یک میلیون و هشتصد هزار تومان جریمه نقدی محکوم شده است.»

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5531

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا