قتل بیرحمانه دو خانم ودو کودک در غرب افغانستان Reviewed by Momizat on . قرار گذارش خانم‌ها با چاقو  سر بریده شده‌اند و کودکان‌شان نیز کشته شده‌اند. کیهان نوین: فرمان‌دهی پولیس ولایت فراه می‌گوید این افراد شامل دو کودک و دو خانم هستن قرار گذارش خانم‌ها با چاقو  سر بریده شده‌اند و کودکان‌شان نیز کشته شده‌اند. کیهان نوین: فرمان‌دهی پولیس ولایت فراه می‌گوید این افراد شامل دو کودک و دو خانم هستن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » قتل بیرحمانه دو خانم ودو کودک در غرب افغانستان

قتل بیرحمانه دو خانم ودو کودک در غرب افغانستان

قتل بیرحمانه دو خانم ودو کودک در غرب افغانستان
 
قرار گذارش خانم‌ها با چاقو  سر بریده شده‌اند و کودکان‌شان نیز کشته شده‌اند.

کیهان نوین: فرمان‌دهی پولیس ولایت فراه می‌گوید این افراد شامل دو کودک و دو خانم هستند که خانم‌ها با چاقو  سر بریده شده‌اند و کودکان‌شان نیز کشته شده‌اند.

مسؤولان ولایت فراه می‌گویند جسدهای این قربانیان روز گذشته در ساحۀ دشت شورآب روستای مهاجر آباد فراه زمانی دریافت شده که نیروهای پولیس در حال گزمه بوده‌اند.

گلبهار مجاهد، آمر امنیت فرمان‌دهی پولیس ولایت فراه دلیل کشته‌شدن این اعضای خانواده‌را خشونت‌های فامیلی عنوان کرده‌است.

هرچند تا هنوز مشخص نیست عامل این کشتار چه کسانی هستند اما گفته می‌شود شماری از نزدیکان آنان به ظن دست‌داشتن در این قضیه بازداشت شده‌اند.

در پهلوی دیگر عوامل تلفات، خشونت‌های خانواده‌گی از جمله دلایلی‌ست که سالانه جان ده‌ها تن از شهروندان افغانستان را در بخش‌های مختلف کشور می‌گیرد.

از این میان اما خانم‌ها و کودکان بیش‌تر آسیب‌پذیر عنوان می‌شوند و چندی پیش یوناما اعلام کرد که تلفات زنان و کودکان در افغانستان ۲۱ درصد افزایش یافته‌است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 983

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا