غارتگران بانک دی از بانک سرمایه نیز اختلاس کرده اند Reviewed by Momizat on . رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید اعلام کرد که فهرست ۳۱ نفر از بدهکاران بانک «سرمایه» و بانک «دی» متعلق به بنیاد شهید، مشترک است و آنان به همه بانک‌ها «دست ا رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید اعلام کرد که فهرست ۳۱ نفر از بدهکاران بانک «سرمایه» و بانک «دی» متعلق به بنیاد شهید، مشترک است و آنان به همه بانک‌ها «دست ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » غارتگران بانک دی از بانک سرمایه نیز اختلاس کرده اند

غارتگران بانک دی از بانک سرمایه نیز اختلاس کرده اند

غارتگران بانک دی از بانک سرمایه نیز اختلاس کرده اند
 
رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید اعلام کرد که فهرست ۳۱ نفر از بدهکاران بانک «سرمایه» و بانک «دی» متعلق به بنیاد شهید، مشترک است و آنان به همه بانک‌ها «دست انداخته‌اند»، بانک دی را «غارت» و از بانک سرمایه‌ «اختلاس کرده‌اند».

کیهان نوین: امیر خجسته روز سه‌شنبه ۲۱ آذر گفت که در یکی از موارد اختلاس از بانک سرمایه، به اسم یک شرکت، زمینی به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان را به عنوان وثیقه «سندسازی» کردند و بابت آن هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان وام گرفتند.

آقای خجسته تاکید کرد که این مبلغ «دیگر غیرقابل وصول است».

گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در مجلس نهم قرائت نشد و آقای خجسته بار‌ها از «فشار سیاسی» برای قرائت نشدن این گزارش خبر داده بود.

احمد توکلی نماینده مجلس نهم روز هفتم آذر ضمن تهدید به افشای نام دریافت‌کنندگان وام از مؤسسه مالی ورشکست شده «ثامن الحجج» اعلام کرده بود که اکثر این افراد قاضی‌های باسابقه و فرزندان روحانیون شاخص و شخصیت‌های سیاسی هستند.

رئیس کل بانک مرکزی در بخش دیگری از سخنانش گفت که تعاونی اعتباری «فرشتگان» با هشت هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بدهی فقط حدود چهار هزار میلیارد تومان دارایی دارد.

آقای سیف همچنین اعلام کرد که یکی از مدیران تعاونی «غیرمجاز» فرشتگان، «۷۰۰ میلیارد تومان از حساب تعاونی به نفع خود برداشت کرده است».

شمار قابل توجهی از موسسات مالی اعتباری در ایران به دنبال ورشکستگی یا اختلاس نتوانستند به تعهدات خود در قبال سرمایه‌گذاران عمل کنند و مال‌باختگان نیز در اعتراض در نقاط مختلف ایران دست به تجمعاتی زده‌اند.

دزدانی که سیری ندارند . تمامی منابع کشور  و بیت المال را غارت کردند و حالا نوبت پولهای مردم هر روز یک بانک و موسسه جدید و بدون هیچ ابایی خبر از دزدی هزاران میلیاردی از سرمایه های مردم را میدهند واقعا جیب و حلقوم آخوند که پر شدنی نیست . خداوند خودش کشور و مردم را از دست این آخوندهای دزد و جنایتکار نجات بدهد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 104

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا