ضرب و شتم یک زندانی سیاسی بلوچ در زندان مرکزی اردبیل Reviewed by Momizat on . رییس بند و رییس حفاظت اطلاعات زندان مرکزی اردبیل با بهانه تراشی٬ اقدام به انتقال صابر ملک رئیسی به قرنطینه زندان و شکنجه و ضرب و شتم شدید وی ٬همراه با بستن به م رییس بند و رییس حفاظت اطلاعات زندان مرکزی اردبیل با بهانه تراشی٬ اقدام به انتقال صابر ملک رئیسی به قرنطینه زندان و شکنجه و ضرب و شتم شدید وی ٬همراه با بستن به م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » ضرب و شتم یک زندانی سیاسی بلوچ در زندان مرکزی اردبیل

ضرب و شتم یک زندانی سیاسی بلوچ در زندان مرکزی اردبیل

ضرب و شتم یک زندانی سیاسی بلوچ در زندان مرکزی اردبیل
 
رییس بند و رییس حفاظت اطلاعات زندان مرکزی اردبیل با بهانه تراشی٬ اقدام به انتقال صابر ملک رئیسی به قرنطینه زندان و شکنجه و ضرب و شتم شدید وی ٬همراه با بستن به میله کردند.کیهان نوین: بر اساس گزارشهای رسیده؛ صبح روز ۸ آذر ماه؛ پرویز صورآذر با احضار صابر ملک رئیسی زندانی سیاسی تبعیدی بلوچ در زندان مرکزی اردبیل با بهانه تراشی با وی شروع به جروبحث کرد. رییس حفاظت زندان با گفتن اینکه «خیلی زبان دراز هستی» اقدام به انتقال وی به قرنطینه زندان مرکزی اردبیل کرد.

بر اساس گزارشهای موثق پس از انتقال صابر ملک رئیسی٬ وی را با دستبند و پابند به میله بسته سپس همراه با رئیس داخلی بند فرهاد نوروزی؛ افسر نگهبان صادق زاده و چند سرباز اقدام به ضرب و شتم شدید وی با چوب و شلاق کردند.

ضربات وارده به وی به حدی شدید بود که بدن این زندانی سیاسی تماما در نقاط سر وصورت؛ کمر و شکم دچار کبودی و خونمردگی شده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5531

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا