صدور حکم اعدام برای یک زندانی از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب Reviewed by Momizat on . مرد میانسالی که با چهره گریم شده به چهار بانک در تهران دستبرد زده بود، از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به اعدام محکوم شد. کیهان نوین: مورح ۰۶ آذر ۱۳۹۶، مرد م مرد میانسالی که با چهره گریم شده به چهار بانک در تهران دستبرد زده بود، از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به اعدام محکوم شد. کیهان نوین: مورح ۰۶ آذر ۱۳۹۶، مرد م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » صدور حکم اعدام برای یک زندانی از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب

صدور حکم اعدام برای یک زندانی از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب

صدور حکم اعدام برای یک زندانی از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب
 
مرد میانسالی که با چهره گریم شده به چهار بانک در تهران دستبرد زده بود، از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به اعدام محکوم شد.

کیهان نوین: مورح ۰۶ آذر ۱۳۹۶، مرد میانسالی که با چهره گریم شده به چهار بانک در تهران دستبرد زده بود، از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به اعدام محکوم شد.

این سارق میانسال در جریان آخرین سرقت مسلحانه خود که ۱۸ اسفند سال گذشته بود با چهره گریم شده خودش را به جای یک پیرمرد جا زد و وارد بانک ایران‌ زمین در خیابان شریعتی شد.

او بعداز سرقت پنج میلیون تومان از بانک، در حین فرار ناکام ماند و بازداشت شد.

بعداز دستگیری او فقط به سرقت همین بانک اعتراف کرد.

اما در جریان تحقیقات ماموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران اطلاعاتی به دست آوردندکه نشان می‌داد، او در طول یک سال گذشته به شیوه‌ای مشابه در سه بانک دیگر در محله‌های تهران اقدام به دستبرد مسلحانه کرده و پول از آنجا به سرقت برده است.

او چندی پیش در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران پای میز محاکمه رفت و اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کرد.

او با تجدید قرارقانونی به زندان بازگشت. قاضی صلواتی، رئیس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران بعداز بررسی‌های این پرونده و اخذ آخرین دفاع از متهم، برای او حکم اعدام صادر کرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2274

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا