صدور احکام سنگین حبس و تبعید برای سه تن از زندانیان سیاسی Reviewed by Momizat on . سه تن از زندانیان سیاسی پس از گذشت ماهها بلاتکلیفی به حبسهای سنگین و تبعید توسط وزرات اطلاعات محکوم شدند.کیهان نوین: به گزارش رسیده ٬سرانجام پس از ماهها بلاتکلی سه تن از زندانیان سیاسی پس از گذشت ماهها بلاتکلیفی به حبسهای سنگین و تبعید توسط وزرات اطلاعات محکوم شدند.کیهان نوین: به گزارش رسیده ٬سرانجام پس از ماهها بلاتکلی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » صدور احکام سنگین حبس و تبعید برای سه تن از زندانیان سیاسی

صدور احکام سنگین حبس و تبعید برای سه تن از زندانیان سیاسی

صدور احکام سنگین حبس و تبعید برای سه تن از زندانیان سیاسی
 
سه تن از زندانیان سیاسی پس از گذشت ماهها بلاتکلیفی به حبسهای سنگین و تبعید توسط وزرات اطلاعات محکوم شدند.کیهان نوین: به گزارش رسیده ٬سرانجام پس از ماهها بلاتکلیفی حکم محکومیت سه تن از زندانیان سیاسی بند ده زندان رجایی شهر کرج به وکلای آنها ابلاغ شد.
بنابر این گزارش زندانیان سیاسی محمد امیرخیزی و پیام شکیبا هر کدام به ۱۱ سال زندان بابت سه اتهام انتسابی محکوم شدند.

محمد امیرخیزی علاوه بر ۱۱ سال زندان به دو سال اقامت اجباری(تبعید) در نیک شهر در استان سیستان و بلوچستان محکوم شد.
در خبر دیگری فعال دانشجویی و زندانی سیاسی مجید اسدی به ۶ سال زندان محکوم شد. علاوه بر این وی به دو سال اقامت اجباری(تبعید) در برازجان بوشهر حکم داده شد.

بنابراین گزارش فرایند دادگاه برگزار شده بسیار ناعادلانه بوده به طوری که نماینده وزارت اطلاعات در کنار دست قاضی نشسته و گویی که او حکم را دیکته می کرد.
لازم به ذکر است که محمد امیرخیزی؛ مجید اسدی و پیام شکیبا در اسفند ماه سال ۹۵ دستگیر شده و تاکنون بلاتکلیف در زندان محبوس بودند. این در حالی است که از چندین ماه پیش بند۱۲ محل اقامت این زندانیان مورد حمله و هجوم گارد حفاظت زندان قرار گرفت و تمام وسایل و اموال زندانیان تخریب و یا غارت شد و تمامی این زندانیان به بند مافوق امنیتی ده منتقل شدند که تمام وقت با دوربین های مدار بسته متعدد زیر نظر است و رئیس زندان آنان را از همه امکانات ارتباطی محروم کرده است.

این زندانیان سیاسی در یک محاصره خبری و تحریم امکانات حداقلی قرار دارند. آنان را از دسترسی به تلویزیون و روزنامه محروم کرده اند و اموال به غارت رفته شان را تنها در صورتی حاضرند به آنان پس بدهند که زندانیان تقاضای انتقال به بندی غیر از بند زندانیان سیاسی بکنند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5470

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا