اعدام پنج تن از آدم ربایان در کابل Reviewed by Momizat on .  پنج تن که قبل از این به جرم آدم‌ربایی دست‌گیر شده بوده‌اند، در زندان پل‌چرخی در کابل اعدام شده‌اند. کیهان نوین: این افراد، صبح‌ ام‌روز( چهارشنبه، ۸ قوس) پس از  پنج تن که قبل از این به جرم آدم‌ربایی دست‌گیر شده بوده‌اند، در زندان پل‌چرخی در کابل اعدام شده‌اند. کیهان نوین: این افراد، صبح‌ ام‌روز( چهارشنبه، ۸ قوس) پس از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » اعدام پنج تن از آدم ربایان در کابل

اعدام پنج تن از آدم ربایان در کابل

اعدام پنج تن از آدم ربایان در کابل
 

 پنج تن که قبل از این به جرم آدم‌ربایی دست‌گیر شده بوده‌اند، در زندان پل‌چرخی در کابل اعدام شده‌اند.

کیهان نوین: این افراد، صبح‌ ام‌روز( چهارشنبه، ۸ قوس) پس از فیصلۀ نهایی دادگاه، در این زندان حلق آویز شده‌اند.

مسؤولان ریاست عمومی محابس گفته‌اند که در بین اعدام شده‌گان، محمد عسکر انوری، عضو  پیشین شورای ولایتی هرات که به اتهام اختطاف و قتل محمد شاه ایماق دست‌گیر شده بود، نیز حلق آویز شده‌است.

که محمد عسکر انوری، عضو پیشین شورای ولایتی هرات، در سه دادگاه محکوم به اعدام شده بود.

بر اساس گزرش‌ها، جسد این عضو شورای ولایتی بعد از اعدام شدن به خانوادۀ وی سپرده شده‌است.

قبل از این نیز رییس خدیداد و حبیب استالیف که از جمله خطرناک‌ترین آدم‌رباییان در کشور بوده‌اند با حکم رییس جمهور اعدام شده‌اند.

باید خاطر نشان ساخت این افراد درحالی اعدام می‌شوند که جرایم مربوط به آدم ربایی در سراسر افغانستان افزایش یافته که باعث نگرانی شهروندان کشور شده‌اند.

جرایم مربوط به آدم‌ربایی بیش‌تر در این اواخر در ولایت‌های هرات وکابل صورت گرفته که معمولا هدف شان، خانه‌واده‌های تجاران کشور بوده‌است.

وزارت امور داخله افغانستان چندی قبل نیز به مسؤولان امنیتی کابل هشدار داده بود که اگر میزان جرایم در کشور  در هفته های آینده کاهش نیابد، باید آنان از وظایف شان استعفا دهند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 983

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا