اعتصاب غذای رامین حسین پناهی در بازداشتگاه اطلاعات سنندج Reviewed by Momizat on . فعال سیاسی رامین حسین پناهی در اعتراض به بلاتکلیفی خود دست به اعتصاب غذا زده است. کیهان نوین:  از روز سەشنبە (١٤ آذر / ٥ دسامبر)، در اعتراض به بلاتکلیفی خود و ه فعال سیاسی رامین حسین پناهی در اعتراض به بلاتکلیفی خود دست به اعتصاب غذا زده است. کیهان نوین:  از روز سەشنبە (١٤ آذر / ٥ دسامبر)، در اعتراض به بلاتکلیفی خود و ه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » اعتصاب غذای رامین حسین پناهی در بازداشتگاه اطلاعات سنندج

اعتصاب غذای رامین حسین پناهی در بازداشتگاه اطلاعات سنندج

اعتصاب غذای رامین حسین پناهی در بازداشتگاه اطلاعات سنندج
 

فعال سیاسی رامین حسین پناهی در اعتراض به بلاتکلیفی خود دست به اعتصاب غذا زده است.

کیهان نوین:  از روز سەشنبە (١٤ آذر / ٥ دسامبر)، در اعتراض به بلاتکلیفی خود و همچنین عدم انتقال وی به زندان مرکزی ، در بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج دست به اعتصاب غذا زده است.

امجد حسین پناهی، برادر این زندانی سیاسی اعلام کرد که امروز دوشنبە (٢٠ آذر / ١١ دسامبر)، اداره اطلاعات سنەاجازه ملاقات به پدرم را دادە بودند و از وی خواسته بودند، که از رامین بخواهد که به اعتصاب غذای خود پایان دهد، که بعد از ملاقات، رامین اعلام داشته بود تا رسیدن به خواسته هایش به اعتصاب غذای خود ادامه خواهد داد.

رامین حسین پناهی فعال سیاسی کورد اول تیرماه سال جاری توسط نیروهای امنیتی در شهر سنە بازداشت شده  که با گذشت چندین ماه از بازداشت و گردش پرونده کماکان به زندان منتقل نشده است.

گفتنی است که پرونده این فعال سیاسی به شعبه اول دادگاه انقلاب ارجاع شده است. و بنابه گفته خانواده حسین پناهی سپاه پاسداران برای وی درخواست اعدام را کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2425

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا