ارجاع پرونده محمد علی طاهری به شعبه هم عرض در دادگاه انقلاب Reviewed by Momizat on . به دنبال نقض دوباره حکم اعدام آقای طاهری، پرونده با نظر قضات دیوان برای رسیدگی مجدد به شعبه هم‌عرض - شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب - ارجاع شده است.کیهان نوین : وکیل مدا به دنبال نقض دوباره حکم اعدام آقای طاهری، پرونده با نظر قضات دیوان برای رسیدگی مجدد به شعبه هم‌عرض - شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب - ارجاع شده است.کیهان نوین : وکیل مدا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » ارجاع پرونده محمد علی طاهری به شعبه هم عرض در دادگاه انقلاب

ارجاع پرونده محمد علی طاهری به شعبه هم عرض در دادگاه انقلاب

ارجاع پرونده محمد علی طاهری به شعبه هم عرض در دادگاه انقلاب
 
به دنبال نقض دوباره حکم اعدام آقای طاهری، پرونده با نظر قضات دیوان برای رسیدگی مجدد به شعبه هم‌عرض – شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب – ارجاع شده است.کیهان نوین : وکیل مدافع محمدعلی طاهری٬ بنیانگذار عرفان حلقه٬ از تعیین شعبه هم‌عرض برای رسیدگی به پرونده موکلش خبر داد.

به گفته آقای علیزاده طباطبایی٬ این موضوع به دلیل نقض دوباره حکم اعدام محمدعلی طاهری که از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب صادر شده بود٬ توسط دیوان عالی کشور صورت گرفته است.

علاوه بر آقای طاهری٬ در این سال‌ها شماری از هواداران او نیز در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران٬ شیراز و اصفهان بازداشت شده‌اند.

آنها چندین‌بار در داخل و خارج از کشور در اعتراض به بازداشت او٬ دست به اعتراض زده‌اند.

پیش از این سازمان‌های حقوق بشری از جمله دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد٬ سازمان عفو بین‌الملل و وزارت خارجه آمریکا از صدور حکم اعدام برای طاهری انتقاد و ابراز نگرانی کرده بودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 104

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا