ارائه مدارک نماینده آمریکا برعلیه اقدامات جمهوری اسلامی در خاورمیانه Reviewed by Momizat on . نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل، قرار است امروز مدارکی را که شواهد غیرقابل انکاری درباره اقدامات بی‌ثبات‌کننده جمهوری اسلامی در جنگ داخلی یمن و نقض قوانی نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل، قرار است امروز مدارکی را که شواهد غیرقابل انکاری درباره اقدامات بی‌ثبات‌کننده جمهوری اسلامی در جنگ داخلی یمن و نقض قوانی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سیاسی » ایران » ارائه مدارک نماینده آمریکا برعلیه اقدامات جمهوری اسلامی در خاورمیانه

ارائه مدارک نماینده آمریکا برعلیه اقدامات جمهوری اسلامی در خاورمیانه

ارائه مدارک نماینده آمریکا برعلیه اقدامات جمهوری اسلامی در خاورمیانه
 
نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل، قرار است امروز مدارکی را که شواهد غیرقابل انکاری درباره اقدامات بی‌ثبات‌کننده جمهوری اسلامی در جنگ داخلی یمن و نقض قوانین بین‌المللی است را ارائه کند.کیهان نوین: گزارش‌ها نشان می‌دهند که مدارک نماینده آمریکا در سازمان ملل، شامل کمک‌های تسلیحاتی ایران به حوثی‌های یمن و تلاش‌های ایران برای دور زدن تعهدات بین‌المللی‌اش است.
هنوز جزییات بیشتری در مورد آنچه نیکی هیلی در اختیار خبرنگاران قرار خواهد داد در دسترس نیست.

ایالات متحده امریکا و عربستان سعودی بارها ایران را متهم به حمایت تسلیحاتی از حوثی‌های یمن، دخالت در امور خاورمیانه و ایجاد بی‌ثباتی در منطقه کرده‌اند.
ایران همواره این اتهامات را رد کرده و مدعی است که اقدامات ایران در جهت تنش‌زدایی و حل بحران‌های منطقه است.

کنفرانس خبری هیلی اندکی پس از آن انجام می‌شود که دو نماینده جمهوری‌خواه آمریکا از ارائه طرحی برای افزایش تحریم‌های ایران به‌ دلیل نقش مخرب و ادامه دادن به جنگ یمن خبر داده‌ا‌‌ند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5531

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا