آخرین گزارش از وضعیت محمد صابر ملک رئیسی زیر سایه تهدیدها Reviewed by Momizat on .  زندانی سیاسی محمد صابر ملک رئیسی در زندان اردبیل هشتمین سال دوران حبس ۱۵ ساله خود را در بصورت تبعیدی در زندان اردبیل سپری می کند. این زندانی پیشتر بدلیل اعتراض  زندانی سیاسی محمد صابر ملک رئیسی در زندان اردبیل هشتمین سال دوران حبس ۱۵ ساله خود را در بصورت تبعیدی در زندان اردبیل سپری می کند. این زندانی پیشتر بدلیل اعتراض Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » آخرین گزارش از وضعیت محمد صابر ملک رئیسی زیر سایه تهدیدها

آخرین گزارش از وضعیت محمد صابر ملک رئیسی زیر سایه تهدیدها

آخرین گزارش از وضعیت محمد صابر ملک رئیسی زیر سایه تهدیدها
 
 زندانی سیاسی محمد صابر ملک رئیسی در زندان اردبیل هشتمین سال دوران حبس ۱۵ ساله خود را در بصورت تبعیدی در زندان اردبیل سپری می کند. این زندانی پیشتر بدلیل اعتراض به برخورد های سلیقه ای و غیر انسانی مسئولین زندان، پس از ضرب و شتم و انتقال به قرنطینه دست به اعتصاب غذا زده بود. با گذشت ۹ روز این اعتصاب همچنان ادامه دارد.

کیهان نوین: مسئولین زندان نه تنها به وضعیت این زندانی مضروب شده توجهی ندارند بلکه حتی فروشگاه زندان از فروش آب هم به وی خودداری کرده و از او خواسته اند برای خرید بطری آب معدنی ابتدا به اعتصاب غذایش پایان دهد.

پیشتر گزارش شده بود، محمد صابر ملک رئیسی از ناحیه چشم راست به شدت آسیب دیده است و در محلی نگهداری می شود که حسب تهدید زندانیان تحریک شده توسط مسئولین از امنیت جانی نیز برخوردار نیست.
درآخرین اخبار منتشر شده، مادر سالخورده محمد صابر ملک رئیسی به دلیل نگرانی های روزافزون از سرنوشت فرزند دربندش طی نامه ای خطاب به اداره اطلاعات استان سیستان و بلوچستان ضمن طرح شکایت از ماموران زندان بدلیل ضرب و شتم و رفتار غیر قانونی شان از مسئولان آن نهاد تصمیم گیرنده، خواستار انتقال صابر به زندان دیگر با شرایط مناسب شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2420

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا