مصالح غیراستاندارد علت تخریب واحدهای مسکن مهر در زلزله کرمانشاه Reviewed by Momizat on .  علی بیت‌الهی رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی درباره تخریب گسترده خانه‌های مسکن مهر گفته است که این واحدها بر روی گسل قرار نداشتند و علت تخریب ج  علی بیت‌الهی رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی درباره تخریب گسترده خانه‌های مسکن مهر گفته است که این واحدها بر روی گسل قرار نداشتند و علت تخریب ج Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » مصالح غیراستاندارد علت تخریب واحدهای مسکن مهر در زلزله کرمانشاه

مصالح غیراستاندارد علت تخریب واحدهای مسکن مهر در زلزله کرمانشاه

مصالح غیراستاندارد علت تخریب واحدهای مسکن مهر در زلزله کرمانشاه
 
 علی بیت‌الهی رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی درباره تخریب گسترده خانه‌های مسکن مهر گفته است که این واحدها بر روی گسل قرار نداشتند و علت تخریب جدی پایین‌بودن مقاومت این ساختمان‌ها است و ایمنی و مقاومت واحدهای مسکن مهر سراسر کشور باید مورد ارزیابی قرار بگیرد.

کیهان نوین: به گفته وی ساختمان‌های مجاور واحدهای مسکن مهر به مراتب تخریب کمتری دارند و اگر این ادعا که مسکن مهر این شهر بر روی گسل ساخته شده درست باشد سایر ساختمان ها هم باید تخریب جدی داشته باشند.

او همچنین اضافه کرده علت اصلی تخریب واحدهای مسکن مهر فقدان ایمنی و مقاومت این ساختمان‌ها است. در زلزله اخیر بجنورد هم شاهد تخریب جدی واحدهای مسکن مهر بودیم و زلزله کرمانشاه هم نشان داد که مسکن مهر این منطقه هم در برابر زلزله مقاوم نیست.

رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تاکید کرده علت تخریب جدی ساختمان‌های مسکن مهر استفاده از مصالح ساختمانی غیراستاندارد، شتابزدگی در ساخت، جانمایی و طراحی نادرست است

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5540

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا