مخالفت مسئولان قضایی باآزادی دو نوکیش مسیحی در بازداشت Reviewed by Momizat on . از مهرماه سال جاری محمدعلی ترابی و عبدالعلی پورمند در بازداشت و به صورت بلاتکلیف به سر می‌برند و مقامات امنیتی از آزادی آنان با قرار وثیقه خودداری می‌کنند. کیها از مهرماه سال جاری محمدعلی ترابی و عبدالعلی پورمند در بازداشت و به صورت بلاتکلیف به سر می‌برند و مقامات امنیتی از آزادی آنان با قرار وثیقه خودداری می‌کنند. کیها Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » مخالفت مسئولان قضایی باآزادی دو نوکیش مسیحی در بازداشت

مخالفت مسئولان قضایی باآزادی دو نوکیش مسیحی در بازداشت

مخالفت مسئولان قضایی باآزادی دو نوکیش مسیحی در بازداشت
 
از مهرماه سال جاری محمدعلی ترابی و عبدالعلی پورمند در بازداشت و به صورت بلاتکلیف به سر می‌برند و مقامات امنیتی از آزادی آنان با قرار وثیقه خودداری می‌کنند.

کیهان نوین: مسئولان قضایی و مقامات امنیتی در اهواز از آزادی محمدعلی ترابی و عبدالعلی پورمند ممانعت می‌کنند و با کارشکنی و عدم پاسخگویی به خانواده‌های این نوکیشان مسیحی قصد دارند فشار بیشتری بر آنان و خانواده‌هایشان اعمال کنند.

در روزهای اخیر از طرف مسئولان قضایی با خانواده‌ی محمدعلی ترابی تماس گرفتند و عنوان کردند که با قرار وثیقه‌ی او موافقت شده است اما پس از مراجعه آنها به زندان دزفول اعلام می‌شود که با وثیقه موافقت نشده و باید به اتهامات امنیتی این زندانی هم رسیدگی شود و تا مادامی که وضعیت او مشخص نشود نمی‌توانند وثیقه را قبول کنند.

مخانواده ترابی سپس به دادستانی دزفول مراجعه کرده‌اند که آنجا نیز به آنها گفته شده پرونده متهم برگشت خورده و به اهواز ارسال شده است.

از سویی دیگر عبدالعلی پورمند در تماس تلفنی که با خانواده خود داشته گفته بارها بند او را در زندان تغییر دادند و یک بار هم به اجبار او را وادار کرده‌اند که نماز بخواند، اما وی از انجام آن خودداری کرده است.

همچنین اجازه گرفتن وکیل هم به او داده نشده است.

پیش از این هم معلق نگه‌داشتن پرونده‌های قضایی نوکیشانمسیحی دربند برای آزار و اذیت روحی آنها سابقه داشته است، ازجمله ابراهیم فیروزی، مریم نقاش زرگران، هادی عسگری و امین افشارنادری که ماه‌ها در زندان به سر برده‌اند اما وضعیت آنان نامشخص بود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2460

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا