مجازات پناهجویانی که اطلاعات نادرست ارائه دهند Reviewed by Momizat on . وزیر دادگستری ایالت نوردراین- وستفالن گفته است،پناهجویی که اطلاعات نادرستی ارائه دهد، مثلا در مورد سن یا کشور مبدأ خود، باید مشمول مجازات شود. کیهان نوین: عامل وزیر دادگستری ایالت نوردراین- وستفالن گفته است،پناهجویی که اطلاعات نادرستی ارائه دهد، مثلا در مورد سن یا کشور مبدأ خود، باید مشمول مجازات شود. کیهان نوین: عامل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » مجازات پناهجویانی که اطلاعات نادرست ارائه دهند

مجازات پناهجویانی که اطلاعات نادرست ارائه دهند

مجازات پناهجویانی که اطلاعات نادرست ارائه دهند
 
وزیر دادگستری ایالت نوردراین- وستفالن گفته است،پناهجویی که اطلاعات نادرستی ارائه دهد، مثلا در مورد سن یا کشور مبدأ خود، باید مشمول مجازات شود.

کیهان نوین: عامل حمله به بازارچه کریسمس برلین در سال ۲۰۱۶ با ۱۴هویت جعلی در آلمان تردد می‌کرد. اینک وزیر دادگستری ایالت نوردراین ‌وستفالن آلمان تلاش دارد تا ارائه اطلاعات غلط را مشمول مجازات کند.

پتر بیسنباخ، ‌وزیر دادگستری ایالت نوردراین‌ـ وستفالن آلمان در صدد بر آمده تا از این پس مجازاتی جدید را در روند پناهندگی بگنجاند: پناهجویی که اطلاعات نادرستی ارائه دهد، مثلا در مورد سن یا کشور مبدأ خود، باید مشمول مجازات شود.

به نوشته روزنامه آلمانی بیلد، بیسنباخ می‌خواهد این موضوع را روز پنج‌شنبه ۹ نوامبر (۱۸ آبان) در کنفرانس وزیران دادگستری این کشور مطرح کند.

او به این روزنامه گفته است: «ما باید افراد خطرناکی مانند انیس عامری را با همه ابزار قانونی خود زیر کنترل در آوریم. دروغ گفتن هدفمندانه به مقام‌های مسئول آلمانی در مورد مشخصات فردی و کشور مبدأ نباید بدون مجازات بماند.»
انیس عامری ۱۴ هویت غلط ارائه داده بود. اما به این علت که طبق قوانین فعلی آلمان این موضوع مشمول مجازات نیست، امکان نداشت که این مسئله تحت پیگرد قانونی قرار گیرد.

این عامل اسلا‌م‌گرا در ۱۹ دسامبر سال ۲۰۱۶ با کامیونی دزدیده‌شده به جمعیت حاضر در بازارچه کریسمس برلین حمله کرد و ۱۲ نفر را به کشتن داد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من آزادی میخواستم!!! من آزادی را با عشق میخواستم... انها با اسارت تحویلم دادند!!! من زیستن را با آزادی میخواستم... ان ها به خفت دچارم کردند!!! من نانوشته ها دیدم و نادیده ها خواندم وقتی که گناه ابزار بود و قانون بهانه وقتی رهایی جرم محسوب می شد و طلبش هنجار جامعه من زندان را چشیده ام! من طعم تلخ اسارت را با خون دل خورده ام...؛ زندان... عشق... آزادی ... و آزادی ... چه بی مهابا پر‌ کشیدی از سرزمینم...

تعداد نوشته ها : 1896

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا