قتل یک جوان توسط ماموران دریابانی در هرمزگان Reviewed by Momizat on . در جریان تیراندازی ماموران دریابانی بندر عباس به سمت یک قایق ٬دو جوان بلوچ اهل کرگان کشته و زخمی شدند. این واقعه باعث تجمع مردم شد و ماموران برای کنترل تجمعات ب در جریان تیراندازی ماموران دریابانی بندر عباس به سمت یک قایق ٬دو جوان بلوچ اهل کرگان کشته و زخمی شدند. این واقعه باعث تجمع مردم شد و ماموران برای کنترل تجمعات ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » قتل یک جوان توسط ماموران دریابانی در هرمزگان

قتل یک جوان توسط ماموران دریابانی در هرمزگان

قتل یک جوان توسط ماموران دریابانی در هرمزگان
 
در جریان تیراندازی ماموران دریابانی بندر عباس به سمت یک قایق ٬دو جوان بلوچ اهل کرگان کشته و زخمی شدند. این واقعه باعث تجمع مردم شد و ماموران برای کنترل تجمعات به سمت مردم تیر اندازی کردند 

کیهان نوین: بامداد روز یکشنبه ۱۴آبان ماموران دریابانی در کرگان به سمت قایق دو جوان هموطن بلوچ تیراندازی کردند. در جریان این تیراندازی سهراب ملاحی کشته و محمد ملاحی زخمی شد. مردم می‌گویند در هنگام تیراندازی مأموران٬ این جوانان هیچ کالایی به همراه نداشتند و تازه به سمت “خصب ”در حرکت بودند. آنها افزودند: مأموران پس از کشته و زخمی شدن این دو نفر فوراً محل را ترک کردند.

گفتنی است که این دو جوان زیر ۲۶ سال ٬به سمت منطقه مرز دریایی خصب عمان در حرکت بودند و ماموران ایران در آبهای بین المللی به سمت آنها شلیک کردند.

منابع مطلع در همین زمینه گفتند: جوانان کار ندارند و از طریق بارگیری و فروش کالای مصرفی از خصب عمان به سواحل ایران امرار معاش میکنند اما ماموران ایرانی به آنها تیراندازی می کنند. این در حالی است که ایران این اقدام را قاچاق میداند.

آنها افزودند: ماموران پس از کشته و زخمی شدن این دو نفر فورا محل را ترک کردند و گشت ساحلی عمان برای کمک آنها آمده و هم اکنون محمد ملاحی در منطقه خصب تحت درمان است.

تصاویر و گزارشهای بدست آمده و سخنان مردم محل حاکی از آن است که ده ها نیرو برای کنترل هر نوع تجمعی وارد کرگان شده و برای متفرق کردن مردم اقدام به شلیک کرده اند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5536

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا