“فساد اقتصادی در ایران سازمان شده است” Reviewed by Momizat on .  رئیس اتاق بازرگانی ایران روز یکشنبه در جلسه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، با اشاره به اینکه آسیب اصلی به فعالان اقتصادی، وجود فساد زیاد است گفت: فساد سازمان‌یا  رئیس اتاق بازرگانی ایران روز یکشنبه در جلسه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، با اشاره به اینکه آسیب اصلی به فعالان اقتصادی، وجود فساد زیاد است گفت: فساد سازمان‌یا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » “فساد اقتصادی در ایران سازمان شده است”

“فساد اقتصادی در ایران سازمان شده است”

“فساد اقتصادی در ایران سازمان شده است”
 
 رئیس اتاق بازرگانی ایران روز یکشنبه در جلسه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، با اشاره به اینکه آسیب اصلی به فعالان اقتصادی، وجود فساد زیاد است گفت: فساد سازمان‌یافته شده و قبح آن در حال از بین رفتن است که این کار را سخت می‌کند.کیهان نوین : غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی ایران، از اینکه به گفته او «فساد سازمان‌یافته شده است» ابراز تأسف کرد.

رئیس اتاق بازرگانی همچنین با تشبیه اقتصاد ایران به «غریقی که تلاش دارد خود را روی آب نگاه دارد» گفت: «با اقدامات وصله و پینه‌ای نمی‌توان مشکلات را حل کرد».

مقام‌های جمهوری اسلامی در پرونده‌هایی مانند شهرداری تهران، اختلاس‌های بانکی و معاملات نفتی از «فساد سیستماتیک» در اقتصاد ایران سخن گفته‌اند. از جمله احمد توکلی، نماینده سابق مجلس، چند ماه پیش هشدار داد که نهادهای حکومتی در ایران به مرحله «فساد سیستماتیک» رسیده و «نهادهای مسئول مبارزه با فساد نیز خود به درجاتی از فساد مبتلا شده‌اند».

البته ایشان نگفته اند که مشکل را چگونه میتوان حل نمود مدتهاست که در مملکت شاهد این هستیم که نهادها همدیگر را متهم میکنند که کدامیک بیشتر دزدی و فساد کرده و جالب اینکه همگی اذعان به این مسئله دارند و شاید دیگر واقعا قبح آن از بین رفته است .

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 104

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا