ضرب و شتم محمد نظرى توسط افسر نگهبان زندان اروميه Reviewed by Momizat on . روز چهار شنبه ٢٤ آبان ماه پس از انتقال محمد نظرى از زندان رجايي شهر به زندان مركزيى اروميه در پي وخامت حالش به بهدارى زندان منتقل شده و پزشك بهدارى به  این زندا روز چهار شنبه ٢٤ آبان ماه پس از انتقال محمد نظرى از زندان رجايي شهر به زندان مركزيى اروميه در پي وخامت حالش به بهدارى زندان منتقل شده و پزشك بهدارى به  این زندا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » ضرب و شتم محمد نظرى توسط افسر نگهبان زندان اروميه

ضرب و شتم محمد نظرى توسط افسر نگهبان زندان اروميه

ضرب و شتم محمد نظرى توسط افسر نگهبان زندان اروميه
 
روز چهار شنبه ٢٤ آبان ماه پس از انتقال محمد نظرى از زندان رجايي شهر به زندان مركزيى اروميه در پي وخامت حالش به بهدارى زندان منتقل شده و پزشك بهدارى به  این زندانی سیاسی اعلام كرد كه بايد  به بيمارستان خارج از زندان منتقل شود ولي تا آن موقع بايد در بهدارى تحت مراقبت باشد.

کیهان نوین: لازم به ذکر است این زندانی سیاسی  از سنگ کلیه رنج میبرد .اما پس از يكساعت بسترى شدن در بهدارى ،رئيس بهدارى زندان او را بدونه رسيدگي پزشكي و بي توجهى توصيه پزشك بهدارى به داخل زندان باز ميگردانند.
محمد نظرى در اعتراض به اين انتقال و به رفتار بد رئيس بهدارى به أفسر نگهبانى مراجعه و در آنجا توسط نگهبان زندان به نام حسين ملازاده مورد ضرب وشتم و توهين قرار ميگيرد.

محمد نظرى روز پنجشنبه  ٢٥ ابان بهمراه يكي  دیگر از زندانيان سياسي  به بند ١٢ به منظور اعتراض به دفتر مدير داخلي مراجعه كرده و در آنجا توسط مهرعلى فرهنگ تهديد شده اند كه پيگيرى اين اعتراض يعنى ايجاد پرونده سازى جديد براى آنها میباشد.

ناگفته نماند اين زنداني سياسى در روز ٢٤ آبان بهمراه خالد فريدونى و عمر فقيه پور به دلايل نامعلومى به زندان اروميه منتقل شدند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2422

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا