ضرب و شتم شدید شهروندان کرد در بازداشتگاه اطلاعات شهر اسلام‌آباد Reviewed by Momizat on . ماموران اطلاعات در بازداشتگاه اداره اطلاعات ارومیه شهروندان کُرد دستگیرشده را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند. کیهان نوین: شهروندان کُرد بازداشت شده در شهرک ماموران اطلاعات در بازداشتگاه اداره اطلاعات ارومیه شهروندان کُرد دستگیرشده را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند. کیهان نوین: شهروندان کُرد بازداشت شده در شهرک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » ضرب و شتم شدید شهروندان کرد در بازداشتگاه اطلاعات شهر اسلام‌آباد

ضرب و شتم شدید شهروندان کرد در بازداشتگاه اطلاعات شهر اسلام‌آباد

ضرب و شتم شدید شهروندان کرد در بازداشتگاه اطلاعات شهر اسلام‌آباد
 
ماموران اطلاعات در بازداشتگاه اداره اطلاعات ارومیه شهروندان کُرد دستگیرشده را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.

کیهان نوین: شهروندان کُرد بازداشت شده در شهرک اسلام‌آباد ارومیه در بازداشتگاه اطلاعات مورد ضرب و شتم قرار گرفته و هرکدام به پرداخت ٢٥ میلیون وجه نقد جریمه و چند تن از شهروندان بازداشت شده به دلیل جراحات شدید ناشی از ضرب و شتم نیروهای اطلاعاتی جهت معالجه پزشکی در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

شایان ذکر است که روز دوشنبه اول آبان‌ماه جاری پس از تعرض به دختر دانش آموز ۱۲ ساله در مدرسه “راه شهدا” اسلام‌آباد ارومیه، شهروندان کُرد این شهرک به نشانه اعتراض به این اقدام در مقابل این مدرسه دخترانه تجمع کرده و شهروندان خشمگین بخشی از مدرسه را به آتش کشیدند.

شهروندان معترض همچنین پایگاه بسیج در این محله را آتش زدند که عصبانیت نیروهای اطلاعاتی را درپی داشته است.

رسانه‌های حکومتی شهروندان معترض به این موضوع را “اغتشاشگر” خوانده‌اند که “تحت تأثیر اخبار کذب برخی شبکه‌های اجتماعی ضمن آسیب زدن به اموال عمومی، مدرسه را آتش زده و بخشی از آن را تخریب کردند.”

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5359

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا