شکم گشنه و آروق فندقی سید علی‌ (فرزان صفائیان) Reviewed by Momizat on . علی خامنه‌ای يکی از متوهم ترين و خيالباف ترين رهبران سياسی تاریخ ایران بوده است در دو دهه‌ی اخير بوده است. توطئه انديشی افراطی و خود علی پنداری وی دست به دست هم علی خامنه‌ای يکی از متوهم ترين و خيالباف ترين رهبران سياسی تاریخ ایران بوده است در دو دهه‌ی اخير بوده است. توطئه انديشی افراطی و خود علی پنداری وی دست به دست هم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » انتخاب سردبیر » شکم گشنه و آروق فندقی سید علی‌ (فرزان صفائیان)

شکم گشنه و آروق فندقی سید علی‌ (فرزان صفائیان)

شکم گشنه و آروق فندقی سید علی‌ (فرزان صفائیان)
 
علی خامنه‌ای يکی از متوهم ترين و خيالباف ترين رهبران سياسی تاریخ ایران بوده است در دو دهه‌ی اخير بوده است. توطئه انديشی افراطی و خود علی پنداری وی دست به دست هم داده تا هر گاه در برابر جامعه‌ی جهانی قرار می گيرد در اثر همین توهمات کاذب مبارز بطلبد و به عبارتی با شکمی گشنه آروق فندقی بزند و در حالی که قادر به تامین حداقل‌های زندگی روزمره‌ی مردم نیست تصمیم می گیرد به به غنی سازی اورانيم رو آورد و ادعای ابرقدرتی در دنیا کند.

خامنه‌ای متوهم، در برابر ديدگاه‌های مخالفان جدی حکومت و همچنین در برابر مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه نیز مخالفان را جدی نمی گیرد و همچنین فشار تحریم های توامان بین المللی، تورم داخلی، فقر، بیکاری، بدهی های میلیارد دلاری به کشورهای منطقه و غربی، اختلاس های چند میلیاردی و … را زاییده ذهن و تخل و همچنین کینه توزی کشورهای غربی عنوان می کند.

اما جالب تر آن که هرزگاهی توهمات این دیکتاتور خونخوار به جایی می رسد که هوس امپراطوری جهانی می کند و با راه اندازی چند رزمایش، رونمایی از چندین موشک و ادوات نظامی، ناوهايش را به دريای مديترانه و دريای سرخ می فرستند و رجز می خواند که کشتی‌ها و زير دريايی‌هاش تل آويو و حيفا را با خاک يکسان خواهند کرد.

با همين هوس امپراطوری است که وی زوال تمدن غرب را نیز پیش بینی می­کند و می­گوید: امروز، تمدن غرب بواسطه تناقض گویی­ها، بی منطقی­ها، زورگويی­ها و بی اعتنايی به اصول انسانی در معرض سقوط و سرنگونی قرار گرفته است… اين روحيه و تفکر آمريکا و غرب که خود را تافته جدا بافته از ديگران می دانند، عامل سرنگونی و زوال روزافزون آنها خواهد شد.

همه‌ی اين ها بدين معنی است که خامنه‌ای در ۲۴ سال گذشته در توهمات سنگين، طولانی و عميق فرو رفته و دنيا را چنان می بيند که خود دوست دارد و از طرفی افراد نزديک و وفادار به خامنه‌ای نیز به دلیل منافع شخصی و منفعت طلبی های میلیاردی، نمی خواهند او را از توهماتش برهانند چون از وضعيت موجود راضی هستند.

محور سیاست های خامنه ای و سپاه را در کشور توهم توطئه، دشمن تراشی، مبالغه و فرافکنی تشکیل داده اند. خامنه ای و سپاه با دروغ و اظهارات مبالغه انگیز سعی در پوشاندن حقایق و واقعیت های موجود در کشور بر آمده و حکومت را موفق و عاری از مشکلات جلوه داده اند. در حالی که منابع مستقل از حقایق و واقعیات موجود پرده بر می دارند، از افزایش آمار فساد، بیکاری، تورم، نابسامانی های اجتماعی در کشور، کاهش درآمد کشور، قطع رابطه برخی کشورها با ایران، محکومیت این کشور در کمیته حقوق بشر سازمان ملل، افزایش تحریم ها و تشدید روزافزون آنها بر علیه ایران و… خبر می دهند.

دشمن تراشی بهانه جمهوری اسلامی برای فرار از مسئولیت، موانع و مشکلات موجود در کشور است و از آن جا که از بدو تشکیل، در حل مشکلات و بحران ها عاجز بوده، همواره در توهمات خود دشمنی فرضی را مقصر تمام مشکلات و کاستی ها معرفی می کند. دشمن فرضی حکومت ایران بیشتر کشورهای آمریکا و اسرائیل بوده است که این دو کشور بیشتر محور سخنان خامنه ای و فرماندهان سپاه نیز بوده و هستند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 4540

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا