درگیر شدن در کشمکش‌های خاورمیانه واکنش به تجاوزات ایران است Reviewed by Momizat on . عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان سعودی، می‌گوید درگیر شدن ریاض در کشمکش‌های خاورمیانه واکنش به امری است که وی آن را «تجاوزات ایران» توصیف می‌کند.کیهان نوین : وزی عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان سعودی، می‌گوید درگیر شدن ریاض در کشمکش‌های خاورمیانه واکنش به امری است که وی آن را «تجاوزات ایران» توصیف می‌کند.کیهان نوین : وزی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » درگیر شدن در کشمکش‌های خاورمیانه واکنش به تجاوزات ایران است

درگیر شدن در کشمکش‌های خاورمیانه واکنش به تجاوزات ایران است

درگیر شدن در کشمکش‌های خاورمیانه واکنش به تجاوزات ایران است
 
عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان سعودی، می‌گوید درگیر شدن ریاض در کشمکش‌های خاورمیانه واکنش به امری است که وی آن را «تجاوزات ایران» توصیف می‌کند.کیهان نوین : وزیر خارجه عربستان، روز پنجشنبه در این باره گفت: «از هر جهت که به موضوع نگاه کنید آنکه رفتار تجاوزکارانه دارد ایران است. ما به این تجاوز واکنش نشان می‌دهیم و می‌گوییم: دیگر کافی است. ما اجازه نمی‌دهیم که دیگر این گونه رفتار کنید».

ایران پیشتر با رد اتهام دخالت در امور کشورهای خاورمیانه، متقابلا اتهام دنبال کردن آنچه «سیاست‌هاى تفرقه افکنانه» می‌نامد را متوجه عربستان کرده، و ریاض را عامل ایجاد ناامنی در منطقه معرفی می‌کند.

پی نوشت : بنظر میرسد جنگ و کشتار بین مسلمانان تمامی نداشته باشد الله اکبر میگویند هر دو طرف و در مقابل هم میجنگند از هر طرف هم که کشته شود شهید شده و به گفته خودشان به بهشت میرود. رژیم ایران با سیاستهای جنگ طلبانه حامی گروههای مسلمان تروریست حزب الله و حوثی ها و حماس است که دائم شعارشان مرگ است و هر عملیاتی هم که انجام دهند ایران آن را از طرف خود رد میکند .مانند شلیک موشک چند روز پیش به عربستان از طرف حوثی ها که اکنون دولت عربستان را در مقابل ایران قرار داده است . هشت سال جنگ با عراقیها بس نبود . ملت ایران باید تا کی تاوان اشتباه پنجاه و هفت را بدهند .

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 104

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا