تخلیه کمپ های پناهجویان در سوئد Reviewed by Momizat on . اداره مهاجرت سوئد در حال تعطیل کردن بسیاری از خانه‌های پناهجویی است. کیهان نوین: در طول سال آینده این اداره بنا دارد تا تمامی کمپ‌های خصوصی را تعطیل کند و پروسه اداره مهاجرت سوئد در حال تعطیل کردن بسیاری از خانه‌های پناهجویی است. کیهان نوین: در طول سال آینده این اداره بنا دارد تا تمامی کمپ‌های خصوصی را تعطیل کند و پروسه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » تخلیه کمپ های پناهجویان در سوئد

تخلیه کمپ های پناهجویان در سوئد

تخلیه کمپ های پناهجویان در سوئد
 

اداره مهاجرت سوئد در حال تعطیل کردن بسیاری از خانه‌های پناهجویی است.

کیهان نوین: در طول سال آینده این اداره بنا دارد تا تمامی کمپ‌های خصوصی را تعطیل کند و پروسه تخلیه کمپ‌های اداره مهاجرت را آغاز کند.

از آغاز سال ۲۰۱۶ و با کاهش تعداد پناهجویان، اداره مهاجرت در حدود ۴۰هزار جای زندگی موقت برای پناهجویان را خالی کرده است. این کمپ‌ها از سوی بخش خصوصی اداره می‌شده است.

اکنون در حدود ۶۰۰۰ جا که از سوی بخش خصوصی برای اداره مهاجرت تأمین می‌شود، کماکان پذیرای پناهجویان هستند و این اداره تصمیم دارد که تا ماه ژوئن سال آینده تمامی آنها را تخلیه کند.

یکی از این کمپ‌ها که از سوی بخش خصوصی اداره می‌شود، کالگوردن نام دارد و در کمون اوره واقع شده است. اکنون مدت‌هاست که این مرکز خالی است و در انتظارپناهجویانی است که از سوی اداره مهاجرت به این مرکز هدایت می‌شوند. یان شنگورد، یکی از سهامدارن و سخنگوی این کمپ به رادیو سوئد می‌گوید: هنوز قطعی نیست که چه کار خواهیم کرد، به نظر می‌آید که ساختمان را تخلیه کنیم و بفروشیم.

اداره مهاجرت تصمیم دارد تا تعداد کمپ‌های خود را نیز به صورت چشمگیری کاهش دهد. بر این اساس تا سال ۲۰۱۸ تنها ۲۵هزار جا در کمپ‌های این اداره باقی خواهد ماند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من آزادی میخواستم!!!
من آزادی را با عشق میخواستم…
انها با اسارت تحویلم دادند!!!
من زیستن را با آزادی میخواستم…
ان ها به خفت دچارم کردند!!!
من نانوشته ها دیدم
و نادیده ها خواندم
وقتی که گناه ابزار بود
و قانون بهانه
وقتی رهایی
جرم محسوب می شد
و طلبش هنجار جامعه
من زندان را چشیده ام!
من طعم تلخ اسارت را
با خون دل خورده ام…؛
زندان… عشق… آزادی …
و آزادی …
چه بی مهابا پر‌ کشیدی از سرزمینم…

تعداد نوشته ها : 1965

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا