تجمع خشمگینانه مردم داغدار و زلزله زده سرپل ذهاب Reviewed by Momizat on . مردم زلزله‌زده سرپل‌ذهاب در اعتراض به بی‌کفایتی وزارت کشور در مدیریت اوضاع مناطق زلزله زده . تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها می گویند تا علیرغم گذشت یک روز از ا مردم زلزله‌زده سرپل‌ذهاب در اعتراض به بی‌کفایتی وزارت کشور در مدیریت اوضاع مناطق زلزله زده . تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها می گویند تا علیرغم گذشت یک روز از ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » تجمع خشمگینانه مردم داغدار و زلزله زده سرپل ذهاب

تجمع خشمگینانه مردم داغدار و زلزله زده سرپل ذهاب

تجمع خشمگینانه مردم داغدار و زلزله زده سرپل ذهاب
 
مردم زلزله‌زده سرپل‌ذهاب در اعتراض به بی‌کفایتی وزارت کشور در مدیریت اوضاع مناطق زلزله زده . تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها می گویند تا علیرغم گذشت یک روز از این حادثه تاکنون هيچ كمكي به مردم نكرده اند و حتي يك لودر براي كنار زدن آوار هم نياورده اند.کیهان نوین: مردم ميگويند آدم زنده زير آوار است ولي سنگها سنگين است و وسيله ميخواهد بيل و لودر ميخواهد.
حتي براي اجساد هم لودر و بيل مكانيكي نميدهند.

با گذشت یک روز از زلزله در غرب کشور٬ تاکنون هیج اقدامی از سوی دولت انجام برای نجات جان مردم مناطق زلزله زده انجام نشده است.

از بعد از زلزله و از صبح دوشنبه تا الآن مستمر از جاهاي مختلف جنازه از زير آوار بيرون ميآورند .مردم خودشان با كمك همديگر و بادست و با ميله كشته ها را از زير آوار بيرون ميكشند. حالا در قبرستان انبوه جنازه روي زمين هست ،دولت هيچ كمكي نميكند حتي يك بيل مكانيكي ، هيچ وسيله اي نيست كه اينها را دفن كنند.

در یک گزارش دیگر آمده است که متاسفانه ثلاث بابا جانی با خاک یکسان شده است ، از ساعت سه بعدازظهر اقدام به درآوردن اجساد مردم کردند.بی شک شمار تلفات بسیار زیاد است.

مردم زلزله زده در اعتراض به کمبودها در کمک رسانی به زلزله زدگان روی شیشه خودرو نوشتند : تسلیت نمیخواهیم کمک میخواهیم

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 104

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا