برگزاری دادگاه محمد نجفی  در دادگاه انقلاب شازند Reviewed by Momizat on . امروز ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۶، محمد نجفی وکیل دادگستری و فعال در زمینه حقوق بشر به اتهام “تبلیغ علیه نظام” در دادگاه انقلاب شازند محاکمه شد. کیهان نوین: بر اساس ابلاغی امروز ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۶، محمد نجفی وکیل دادگستری و فعال در زمینه حقوق بشر به اتهام “تبلیغ علیه نظام” در دادگاه انقلاب شازند محاکمه شد. کیهان نوین: بر اساس ابلاغی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » برگزاری دادگاه محمد نجفی  در دادگاه انقلاب شازند

برگزاری دادگاه محمد نجفی  در دادگاه انقلاب شازند

برگزاری دادگاه محمد نجفی  در دادگاه انقلاب شازند
 
امروز ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۶، محمد نجفی وکیل دادگستری و فعال در زمینه حقوق بشر به اتهام “تبلیغ علیه نظام” در دادگاه انقلاب شازند محاکمه شد.

کیهان نوین: بر اساس ابلاغیه پیشین، امروز محمد نجفی وکیل دادگستری در معیت وکلای مدافع خود در شعبه اول دادگاه انقلاب شازند حضور پیدا کرد و به اتهام “تبلیغ علیه نظام” محاکمه شد.

یک منبع مطلع در این رابطه گفت: ” امروز با حضور وکلای آقای نجفی از جمله آقایان آرش کیخسروی و پیام درفشان در شعبه اول دادگاه انقلاب دادگستری شازند این وکیل دادگستری به اتهام “تبلیغ علیه نظام” محاکمه شد”.

این منبع افزود: “این پرونده در رابطه با پیراهن نوشته ای است که عبارت “عاشورای ۸۸″ در آن به چشم میخورد و آقای نجفی در اعتراض به بازداشت پس از مراسمی در منزل گوهر عشقی (مادر بلاگر جان باخته ستار بهشتی) پوشیده بود.”

پیش تر گزارش شده بود روز ۲۰ مهرماه ۹۵ محمد نجفی وکیل دادگستری، به‌دلیل پوشیدن پیراهنی که روی آن نوشته شده بود ”عاشورای ۸۸“ در خیابانی در شازند از توابع استان مرکزی از سوی نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت شد.

آقای نجفی کمی بعد با تودیع قرار وثیقه دویست میلیون تومانی امکان آزادی موقت یافت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2461

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا