بازداشت یک مدیر تلگرامی از سوی نیروهای امنیتی در ارومیه Reviewed by Momizat on . مدیر یک کانال تلگرامی در ارومیه توسط نیروهای اطلاعاتی بازداشت شده است. اتهام وی «انتشار اخبار مجرمانه» عنوان شده است. کیهان نوین: «صلاح‌الدین رنجبر» ۲۴ ساله مدی مدیر یک کانال تلگرامی در ارومیه توسط نیروهای اطلاعاتی بازداشت شده است. اتهام وی «انتشار اخبار مجرمانه» عنوان شده است. کیهان نوین: «صلاح‌الدین رنجبر» ۲۴ ساله مدی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » بازداشت یک مدیر تلگرامی از سوی نیروهای امنیتی در ارومیه

بازداشت یک مدیر تلگرامی از سوی نیروهای امنیتی در ارومیه

بازداشت یک مدیر تلگرامی از سوی نیروهای امنیتی در ارومیه
 
مدیر یک کانال تلگرامی در ارومیه توسط نیروهای اطلاعاتی بازداشت شده است. اتهام وی «انتشار اخبار مجرمانه» عنوان شده است.

کیهان نوین: «صلاح‌الدین رنجبر» ۲۴ ساله مدیر کانال تلگرامی «ارومیه دنگ» از سوی نیروهای امنیتی بازداشت و به محل نامعلومی منتقل شد. کانال تلگرامی مربوطه هم با انتشار مطلب کوتاهی، توقف فعالیت‌های خود را به اطلاع رسانده است.

در این خبر کوتاه عنوان شده است که «این کانال تلگرامی به دلیل انتشار اخبار مجرمانه مسدود است.»

یک منبع نزدیک به خانواده‌ی رنجبر در این باره گفت: «وی متهم به انتشار اخباری است که طبق ادعای اداره‌ی اطلاعات، مردم را علیه نهادهای دولتی و امنیتی تحریک می‌کنند.»

این کانال تلگرامی که در سامانه‌ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده بود، اخبار سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را منتشر می‌نمود.

طبق اعلام پلیس فتا، «فاش نمودن و انتشار غیرمجاز اسناد و دستورها و مسایل محرمانه و سری دولتی و عمومی» جرم محسوب شده و براساس بند ۶ ماده ۶ قانون مطبوعات و مواد ۲و۳ ‌قانون مجازات انتشار و افشای اسناد محرمانه و سری دولتی و ماده ۳ قانون جرائم رایانه‌ای، با خاطی برخورد می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2461

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا