بازداشت خانواده احمد نیسی توسط نیروهای امنیتی Reviewed by Momizat on . روز پنجشنبه ۱۸ آبان برادران احمد نیسی (فعال سیاسی ترور شده در هلند)،  از سوی نیروهای امنیتی دستگیر شدند.  کیهان نوین: اداره اطلاعات اهواز روز پنجشنبه ۱۸ آبان حم روز پنجشنبه ۱۸ آبان برادران احمد نیسی (فعال سیاسی ترور شده در هلند)،  از سوی نیروهای امنیتی دستگیر شدند.  کیهان نوین: اداره اطلاعات اهواز روز پنجشنبه ۱۸ آبان حم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » بازداشت خانواده احمد نیسی توسط نیروهای امنیتی

بازداشت خانواده احمد نیسی توسط نیروهای امنیتی

بازداشت خانواده احمد نیسی توسط نیروهای امنیتی
 
روز پنجشنبه ۱۸ آبان برادران احمد نیسی (فعال سیاسی ترور شده در هلند)،  از سوی نیروهای امنیتی دستگیر شدند.

 کیهان نوین: اداره اطلاعات اهواز روز پنجشنبه ۱۸ آبان حمد و حسن نیسی را به دلیل برگزاری مجلس ترحیم برای برادرشان، احمد نیسی که اخیراً در هلند ترور شده است، بازداشت کرده‌اند؛ حمد نیسی پس از یک روز آزاد شده است اما حسن نیسی همچنان در بازداشت به سر می‌برد.

گفته می‌شود بعد از انتشار خبر ترور احمد نیسی در لاهه هلند، اداره اطلاعات اهواز، پدر او را احضار کرده و از مولی نیسی خواستند که مراسم ترحیم فرزندش را برگزار نکند اما او این درخواست را نپذیرفته است.

نیروهای امنیتی همچنین طی روز های اخیر راه‌هاى ورودى منطقه شعیبیه را بسته اند و از ورود مردم به محل سکونت خانواده نیسی جلوگیری کرده اند.

احمد مولانیسی، عرب ایرانی مقیم هلند چهارشنبه شب (۱۷ آبان) در شهر لاهه به ضرب گلوله کشته شد. او موسس و رهبر «جنبش آزادی‌بخش الاحواز» بود.

یک منبع به شبکه خبری غرب هلند که قربانی را به عنوان یک فعال سیاسی به خوبی می‌شناخته گفته برای او روشن است که «رژیم جمهوری اسلامی» پشت این قتل است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2422

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا