انتقال محمد نظری به بخش ایزوله‌ی در زندان رجایی‌شهر Reviewed by Momizat on . زندانی سیاسی محمد نظری، پس از بازگشت از بیمارستان در بخش ایزوله‌ی بهداری زندان رجایی‌شهر منتقل شد. کیهان نوین: محمد نظری از زمان بازگشت از بیمارستان امکان دیدار زندانی سیاسی محمد نظری، پس از بازگشت از بیمارستان در بخش ایزوله‌ی بهداری زندان رجایی‌شهر منتقل شد. کیهان نوین: محمد نظری از زمان بازگشت از بیمارستان امکان دیدار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » انتقال محمد نظری به بخش ایزوله‌ی در زندان رجایی‌شهر

انتقال محمد نظری به بخش ایزوله‌ی در زندان رجایی‌شهر

انتقال محمد نظری به بخش ایزوله‌ی در زندان رجایی‌شهر
 
زندانی سیاسی محمد نظری، پس از بازگشت از بیمارستان در بخش ایزوله‌ی بهداری زندان رجایی‌شهر منتقل شد.

کیهان نوین: محمد نظری از زمان بازگشت از بیمارستان امکان دیدار و گفتگو با سایر زندانیان را از روز پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ندارد و مسئولین زندان، از بازگرداندن او به سالن ۱۰ و نزد دیگر زندانیان سیاسی خودداری می‌نمایند.

این زندانی سیاسی که در بیست و چهارمین سال زندان خود به سر می‌برد، از هشتم مرداد ماه اعتصاب غذا کرده و خواستار اعمال قانون جدید مجازات اسلامی در پرونده خود بود. وی پس از ۹۹ روز اعتصاب غذایش را شکست.

در صورت اجرای قانون جدید مجازات اسلامی، زندان آقای نظری به ۱۵ سال کاهش پیدا می‌کند و او که ۲۴ سال زندان را سپری کرده باید آزاد شود.

محمد نظری از اهالی شاهین‌دژ، بیست و چهار سال پیش به اتهام «همکاری با یکی از احزاب کُردی» بازداشت و بعدها به حبس ابد محکوم شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من آزادی میخواستم!!! من آزادی را با عشق میخواستم... انها با اسارت تحویلم دادند!!! من زیستن را با آزادی میخواستم... ان ها به خفت دچارم کردند!!! من نانوشته ها دیدم و نادیده ها خواندم وقتی که گناه ابزار بود و قانون بهانه وقتی رهایی جرم محسوب می شد و طلبش هنجار جامعه من زندان را چشیده ام! من طعم تلخ اسارت را با خون دل خورده ام...؛ زندان... عشق... آزادی ... و آزادی ... چه بی مهابا پر‌ کشیدی از سرزمینم...

تعداد نوشته ها : 1896

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا