افزایش مصرف مواد مخدر در بین زنان Reviewed by Momizat on . دکتر آرش سالاری رئیس اداره ارزیابی پزشکی قانونی استان تهران از افزایش مصرف مواد مخدر در بین زنان خبر داد.  کیهان نوین:سالاری در خصوص مصرف مواد مخدر در زنان گفت: دکتر آرش سالاری رئیس اداره ارزیابی پزشکی قانونی استان تهران از افزایش مصرف مواد مخدر در بین زنان خبر داد.  کیهان نوین:سالاری در خصوص مصرف مواد مخدر در زنان گفت: Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » افزایش مصرف مواد مخدر در بین زنان

افزایش مصرف مواد مخدر در بین زنان

افزایش مصرف مواد مخدر در بین زنان
 

دکتر آرش سالاری رئیس اداره ارزیابی پزشکی قانونی استان تهران از افزایش مصرف مواد مخدر در بین زنان خبر داد.

 کیهان نوین:سالاری در خصوص مصرف مواد مخدر در زنان گفت: “در بررسی های انجام شده به نسبت گذشته، شاهد افزایش مصرف مواد مخدر زنان هستیم”.

وی افزود: “آنچه امروز در جامعه هم می بینیم موید همین مطلب است چرا که متاسفانه قبح مصرف در بین زنان از بین رفته است”.

رئیس اداره ارزیابی پزشکی قانونی استان تهران تصریح کرد: “هر روز شاهد افزایش مصرف سیگار در زنان جامعه هستیم که این مسئله ناشی از تغییرات اجتماعی و فرهنگی است. این موضوع هشدار اجتماعی است که نشان می دهد مصرف سیر صعودی داشته است”.

سالاری در خصوص مصرف مشروبات الکلی در جامعه هم گفت: “متاسفانه آمار مصرف مشروبات الکلی هم در چند سال اخیر در جامعه افزایش پیدا کرده است. نمونه گیری‌های انجام شده هم موید بالا رفتن این آمار در هر دو جنس است”.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات استان تهران در خصوص آمار مسمومیت های دارویی در استان تهران گفت: “میزان آمار مسمومیت های دارویی منجر به فوت و آنچه به پزشکی قانونی ارجاع داده می شود به طور کلی کم است”.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5536

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا