افزایش آمار کشته شدگان و عدم کمک رسانی به زلزله زده گان کرمانشاه Reviewed by Momizat on . یک شهروند حاضر در محل با تماس از محله فولادی سرپل ذهاب که بیشترین تخریب را داشته است ٬گفت : با گذشت ۱۴ ساعت از وقوع حادثه هنوز هیچ امداد و نجانی انجام نشده است یک شهروند حاضر در محل با تماس از محله فولادی سرپل ذهاب که بیشترین تخریب را داشته است ٬گفت : با گذشت ۱۴ ساعت از وقوع حادثه هنوز هیچ امداد و نجانی انجام نشده است Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » افزایش آمار کشته شدگان و عدم کمک رسانی به زلزله زده گان کرمانشاه

افزایش آمار کشته شدگان و عدم کمک رسانی به زلزله زده گان کرمانشاه

افزایش آمار کشته شدگان و عدم کمک رسانی به زلزله زده گان کرمانشاه
 
یک شهروند حاضر در محل با تماس از محله فولادی سرپل ذهاب که بیشترین تخریب را داشته است ٬گفت : با گذشت ۱۴ ساعت از وقوع حادثه هنوز هیچ امداد و نجانی انجام نشده است و مردم با زبان تشنه و با دست خالی مشغول آواربرداری و جستجوی قربانیان هستند ، آب شرب یافت نمی شود.

کیهان نوین: منابع خبری کردستان گفتند، بیشتر خسارت‌های جانی و مالی در استان کرمانشاه و بخصوص منطقه سرپل ذهاب بوده است.

این منابع منبع اظهار داشتند:« متاسفانه مسئولان و مقامات جمهوری اسلامی در استان کردستان و کرمانشاه تاکنون هیچ گونه کمکی فوری به اهالی مناطق زلزله زده نکرده‌اند.

این منبع افزود:«برای مثال در سر پل ذهاب یک بیمارستان بسیار کوچک وجود دارد که اصلا پاسخگوی مشکلات این فاجعه نیست به همین دلیل اغلب زخمی شدگان در این شرایط سرما هنوز در خیابانها و کوچه ویران شده باقی مانده‌اند».

یک نفر دیگر از شهروندان سرپل ذهابی گفت: خیلی وضعیت بدتر از آن چیزی است که رسانه ها می گویند٬ فقط یک پزشک ۵۵۰ جواز دفن صادر کرده ٬ اینجا قیامت است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5540

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا