اظهارات فرستاده ویژه علی خامنه ای به مناطق زلزله زده Reviewed by Momizat on . وحید حقانیان معاون پیگیریهای ویژه دفتر رهبر در سفر به مناطق زلزله‌زده این‌گونه اظهارنظر کرد که سازه‌های مسکن مهر «اشکالی ندارد» و افزود که «خدا لعنت کند معاون ا وحید حقانیان معاون پیگیریهای ویژه دفتر رهبر در سفر به مناطق زلزله‌زده این‌گونه اظهارنظر کرد که سازه‌های مسکن مهر «اشکالی ندارد» و افزود که «خدا لعنت کند معاون ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » اظهارات فرستاده ویژه علی خامنه ای به مناطق زلزله زده

اظهارات فرستاده ویژه علی خامنه ای به مناطق زلزله زده

اظهارات فرستاده ویژه علی خامنه ای به مناطق زلزله زده
 
وحید حقانیان معاون پیگیریهای ویژه دفتر رهبر در سفر به مناطق زلزله‌زده این‌گونه اظهارنظر کرد که سازه‌های مسکن مهر «اشکالی ندارد» و افزود که «خدا لعنت کند معاون اول رئیس‌جمهور، آقای جهانگیری را که اولین تخم لق سیاسی را گذاشت و در جلسه اقتصاد مقاومتی اعلام کرد» که خانه‌های مسکن مهر در زلزله تخریب شده‌است.کیهان نوین : همزمان با انتقاد شدیدالحن وحید حقانیان از سخنان معاون اول رئیس جمهور دربارهٔ آسیب‌پذیری خانه‌های مسکن مهر در زلزله کرمانشاه، معاون استاندار از کشته شدن ۱۰۰ نفر از ساکنان خانه‌های مسکن مهر سرپل ذهاب خبر داد.که البته مدتی بعد از این خبر معاون استاندار خبر منتشره را ابتدا تکذیب و سپس گفته سخنان من تحریف شده من ساختمانهای خود مالکی اطراف ساختمانهای مسکن مهر را گفته ام .

اسحاق جهانگیری، پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه با اظهار اینکه «بیشتر خانه‌های تخریب شده در زلزله متعلق به مسکن مهر بوده» خواستار بررسی آسیب‌پذیری آنان شده بود. وی در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور بر بازخواست پیمانکاران ساختمان‌های جدید که از استحكام برخوردار نيستند، تأکید کرد.

از طرفی حسن روحانی رئیس جمهور هم روز ۲۳ آبان، در جریان بازدید از استان کرمانشاه اعلام کرد: “وقتی به سرپل ذهاب رفتیم دیدیم که چگونه خانه‌های مردم که در کنار خانه‌های مسکن مهر بود حتی شیشه‌هایش هم نشکسته بود اما خانه‌های مسکن مهر تخریب شده بودند.”

پی نوشت : پس از گذشت چند روز از زلزله سهمگین غرب کشور دست مزدوران رژیم حاکم بیش از پیش برای همه مردم رو شده تا آنجا که دیگر امید و اعتمادی به رژیم نداشته و خود  شخصا به کمک هموطنان عزیز کرد شتافته اند.

اکنون که  بعد از چهار روز فرستاده آقا آمده اند بجای اینکه دردی از مردم دردمند دوا کنند بدنبال حاشیه و جدالهای سیاسی خویشند شرم باد بر این مزدوران که سرمایه ملی کشور را به طرق مختلف حیف و میل کرده و لی چنین مسکنهای سستی تحویل ملت ایران میدهند که اینگونه حادثه بیافریند .

و چقدر راحت میگویند این مسکن ها مشکلی نداشته فقط دو نفر کشته داشته مثل اینکه جان یک ایرانی هیچ اهمیت و ارزشی  برایشان نداشته باشد اینگونه صحبت میکنند . و استدلالشان هم این است که این اظهارات در مورد مسکن مهر باعث نگرانی ۱۰ یا ۱۲ میلیون نفری خواهد شد که در ساختمان‌های مسکن مهر زندگی می‌کنند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 104

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا