تجمع اعتراضی کارگران هپکو اراک مقابل استانداری Reviewed by Momizat on . روز یک شنبه ۳۰مهرماه۹۶ کارگران هپکو اراک در اعتراض به ۳ ماه حقوق و معوقاتشان،بلاتکلیفی وضعیت شرکت مقابل استانداری این شهر تجمع کردند. کیهان نوین: این شرکت از سا روز یک شنبه ۳۰مهرماه۹۶ کارگران هپکو اراک در اعتراض به ۳ ماه حقوق و معوقاتشان،بلاتکلیفی وضعیت شرکت مقابل استانداری این شهر تجمع کردند. کیهان نوین: این شرکت از سا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » تجمع اعتراضی کارگران هپکو اراک مقابل استانداری

تجمع اعتراضی کارگران هپکو اراک مقابل استانداری

تجمع اعتراضی کارگران هپکو اراک مقابل استانداری
 
روز یک شنبه ۳۰مهرماه۹۶ کارگران هپکو اراک در اعتراض به ۳ ماه حقوق و معوقاتشان،بلاتکلیفی وضعیت شرکت مقابل استانداری این شهر تجمع کردند. کیهان نوین: این شرکت از سال ۸۶ تا کنون به دلیل سوء مدیریت با مشکلات فراوانی روبه رو بوده است و طی این مدت روز به روز به مشکلات این شرکت افزوده شده است، مسئولین نیز تا کنون تنها وعده های توخالی داده و هیچ اقدامی برای رفع مشکلات کارگران این شرکت نکرده اند.
کارگران بنری در دست داشتند که روی آن نوشته است:«نه سازش نه تسلیم نبرد تا پیروزی».

پس از تجمعات گسترده کارگران هپکو و آذرآب در اواخر شهریور ماه علی ربیعی (عباد) به این استان سفر کرد و وعده داد که مشکلات کارگران را حل خواهد کرد و دستمزدهای معوقه آنان را در همان هفته پرداخت می کند. اما وعده های وزیر کار دولت نیز به مانند سایر وعده هایشان برای کارگران توخالی بود تا دوباره کارگران اراکی تجمعات گسترده خود را برگزار کنند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5536

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا