بازجویی از زندانی سیاسی علی معزی در زندان Reviewed by Momizat on . روز گذشته زندانی سیاسی علی معزی در زندان تهران بزرگ مورد بازجویی قرار گرفت.کیهان نوین: روز یکشنبه 16 مهر زندانی سیاسی علی معزی که در زندان تهران بزرگ محبوس است روز گذشته زندانی سیاسی علی معزی در زندان تهران بزرگ مورد بازجویی قرار گرفت.کیهان نوین: روز یکشنبه 16 مهر زندانی سیاسی علی معزی که در زندان تهران بزرگ محبوس است Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » بازجویی از زندانی سیاسی علی معزی در زندان

بازجویی از زندانی سیاسی علی معزی در زندان

بازجویی از زندانی سیاسی علی معزی در زندان
 
روز گذشته زندانی سیاسی علی معزی در زندان تهران بزرگ مورد بازجویی قرار گرفت.کیهان نوین: روز یکشنبه ۱۶ مهر زندانی سیاسی علی معزی که در زندان تهران بزرگ محبوس است به دفتر رییس بند فراخوانده شده و توسط یک مامور اطلاعاتی با نام مستعار محمودی مورد بازجویی قرار گرفت.

در شروع از وی پرسیده شد که آیا مشکلی در اینجا نداری که وی مشکلات زندان؛ موضوع نبودن دکتر متخصص و ممانعت از دسترسی به موقع دارو که توسط خانواده ها تهیه میشود را طرح نمود.

زندانی سیاسی علی معزی گفت که بیش از یکماه است که که پزشک برای من دارو نوشته اما کسی در زندان پاسخگوی این وضعیت نبوده تا اینکه دارویی که توسط خانواده تهیه و با پست برایم ارسال شده حدود یکماه بعد با سنگ اندازی زیادی از طرف حفاظت زندان بدستم رسیده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5536

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا