توطئه رئیس زندان‌رجائی شهر برعلیه یازده زندانی سیاسی در حال اعتصاب Reviewed by Momizat on . به دستور مردانی رئیس زندان رجایی شهر؛ برای یازده زندانی سیاسی این زندان که پس از هجوم گارد ضدشورش به سالن 12 در روز 8 مرداد ماه سال جاری و انتقال به سالن 10؛ در به دستور مردانی رئیس زندان رجایی شهر؛ برای یازده زندانی سیاسی این زندان که پس از هجوم گارد ضدشورش به سالن 12 در روز 8 مرداد ماه سال جاری و انتقال به سالن 10؛ در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » توطئه رئیس زندان‌رجائی شهر برعلیه یازده زندانی سیاسی در حال اعتصاب

توطئه رئیس زندان‌رجائی شهر برعلیه یازده زندانی سیاسی در حال اعتصاب

توطئه رئیس زندان‌رجائی شهر برعلیه یازده زندانی سیاسی در حال اعتصاب
 
به دستور مردانی رئیس زندان رجایی شهر؛ برای یازده زندانی سیاسی این زندان که پس از هجوم گارد ضدشورش به سالن ۱۲ در روز ۸ مرداد ماه سال جاری و انتقال به سالن ۱۰؛ در انفرادی بوده اند؛ پرونده جدیدی تشکیل شده و اتهامات بی پایه ی جدیدی در پرونده زندانیان در زندان ثبت شده است.

کبهان نوین: طبق این گزارش به این زندانیان سیاسی؛ اتهامات جدیدی از جمله توهین علیه رهبری؛ توهین علیه مقامات کشوری؛ اخلال در نظم نسبت داده شده است.

رئیس زندان مردانی و قاضی اجرای احکام کهندانی از عاملین این پرونده سازی علیه زندانیان هستند. گفته می شود به موجب این پرونده سازی به احکام زندانیان سیاسی بین دو تا دو و نیم سال حبس اضافه می شود.

زندانیانی که برای آنها پرونده سازی شده است؛ سعید ماسوری: رضا اکبری منفرد؛ ابوالقاسم فولادوند؛ امیر قاضیانی؛ شاهین اقدامی؛ ابراهیم فیروزی؛ حسن صادقی؛ سعید شیرزاد؛ شاهین ذوقی تبار؛ پیام شکیبا و مجید اسدی می باشند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5468

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا