بستن یک زندانی جوان به میل های پرچم در زندان مرکزی اردبیل Reviewed by Momizat on . یک زندانی در زندان مرکزی اردبیل پس از شکنجه های شدید به مدت ۴ روز به میله پرچم بسته شد تا عبرت سایر زندانیان باشد.کیهان نوین: ماموران زندان مرکزی اردبیل برای مر یک زندانی در زندان مرکزی اردبیل پس از شکنجه های شدید به مدت ۴ روز به میله پرچم بسته شد تا عبرت سایر زندانیان باشد.کیهان نوین: ماموران زندان مرکزی اردبیل برای مر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » بستن یک زندانی جوان به میل های پرچم در زندان مرکزی اردبیل

بستن یک زندانی جوان به میل های پرچم در زندان مرکزی اردبیل

بستن یک زندانی جوان به میل های پرچم در زندان مرکزی اردبیل
 
یک زندانی در زندان مرکزی اردبیل پس از شکنجه های شدید به مدت ۴ روز به میله پرچم بسته شد تا عبرت سایر زندانیان باشد.کیهان نوین: ماموران زندان مرکزی اردبیل برای مرعوب ساختن زندانیان در دوره های زمانی مختلف٬ اقدام به ضرب و شتم و شکنجه برخی از آنان در مقابل دیگران می کنند.

در همین رابطه طی هفته اول شهریور یکی از زندانیان محبوس در بند جوانان زندان اردبیل بنام کیوان مختاری توسط رییس زندان و سایر ماموران زندان در مقابل چشمان سایر زندانیان محبوس در بند جوانان با شلاق و لگد و باتوم مورد شکنجه قرار گرفت٬ به نحوی که اکثر نقاط بدن وی کبود و دچار جراحات متعددی گردید.

مسولین زندان٬ این زندانی جوان که حدودا ۲۶ ساله است را بعد از شکنجه شدید،‌ جهت مرعوب ساختن سایر زندانیان به مدت چهار شبانه روز در وسط حیاط زندان به میله پرچم بسته و سپس به بند قرنطینه منتقل کرده بودند. ماموران نهایتا وی را بعد از حدود دو هفته بداخل بند جوانان برگشت داده اند بطوری که هنوز تمامی بدن وی از شدت ضرب و شتم کبود میباشد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5468

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا