بازداشت یک شهروند بهایی از سوی نیروهای امنیتی در تهران Reviewed by Momizat on .  روز گذشته بهنام روحانی فرد، شهروند بهایی در تهران، از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد. کیهان نوین: روز گذشته ۱۲ شهریورماه نیروهای امنیتی بهنام روحانی فرد، یکی از  روز گذشته بهنام روحانی فرد، شهروند بهایی در تهران، از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد. کیهان نوین: روز گذشته ۱۲ شهریورماه نیروهای امنیتی بهنام روحانی فرد، یکی از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » بازداشت یک شهروند بهایی از سوی نیروهای امنیتی در تهران

بازداشت یک شهروند بهایی از سوی نیروهای امنیتی در تهران

بازداشت یک شهروند بهایی از سوی نیروهای امنیتی در تهران
 
 روز گذشته بهنام روحانی فرد، شهروند بهایی در تهران، از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد.

کیهان نوین: روز گذشته ۱۲ شهریورماه نیروهای امنیتی بهنام روحانی فرد، یکی از شهروندان بهایی ساکن تهران را بازداشت کرده‌اند.

یک منبع مطلع در این خصوص گفته است: «مأمورین امنیتی پس از تعقیب بهنام روحانی فرد در خیابان و بازداشت، و پس از تفتیش منزل او را به زندان اوین منتقل کردند».

این منبع آگاه افزود: «مأمورین هشت نفر بودند و در زمان انتقال بهنام روحانی فرد به خانواده وی اعلام کردند که روز جاری جهت پیگیری به شعبه ۳ دادسرای شهید مقدس اوین مراجعه کنند».

مأمورین در زمان تفتیش منزل از تمامی جزئیات منزل پس از ورود تا زمان خروج فیلم‌برداری کرده‌اند.

بهنام روحانی فرد پیش‌تر در تاریخ ۱۳ تیرماه ۱۳۹۶ در زمان بازگشت به ایران توسط مأمورین امنیتی فرودگاه مورد بازجویی قرار گرفت و اموال خصوصی وی از جمله پاسپورت، موبایل، لپ تاپ، کتاب‌ها توقیف شد که با وجود پیگیری‌های این شهروند بهایی این وسایل به وی تحویل داده نشد.

بهنام روحانی فرد در زمینه خوانندگی فعالیت دارد و چندی پیش پس از پایان کنسرت تور اروپا به ایران بازگشته بود.

بهنام روحانی فرد به دلیل خواندن سرودهایی مربوط به آئین بهایی در مهرماه ۱۳۸۸  به ۹ ماه زندان محکوم شده بود که این حکم را در زندان یزد گذراند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2305

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا