انتشار لیست بیماری‌های مانع از معلمی ازسوی آموزش و پرورش Reviewed by Momizat on . انتشار «شیوه نامه» جدید آموزش و پرورش برای استخدام معلم، اعتراض معاونت حقوق شهروندی دولت را برانگیخت. کیهان نوین: بر اساس این «شیوه نامه» که در ۱۸ بند و ۲۶۶ تبص انتشار «شیوه نامه» جدید آموزش و پرورش برای استخدام معلم، اعتراض معاونت حقوق شهروندی دولت را برانگیخت. کیهان نوین: بر اساس این «شیوه نامه» که در ۱۸ بند و ۲۶۶ تبص Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » انتشار لیست بیماری‌های مانع از معلمی ازسوی آموزش و پرورش

انتشار لیست بیماری‌های مانع از معلمی ازسوی آموزش و پرورش

انتشار لیست بیماری‌های مانع از معلمی ازسوی آموزش و پرورش
 
انتشار «شیوه نامه» جدید آموزش و پرورش برای استخدام معلم، اعتراض معاونت حقوق شهروندی دولت را برانگیخت.

کیهان نوین: بر اساس این «شیوه نامه» که در ۱۸ بند و ۲۶۶ تبصره نوشته شده، زنان‌ نابارور، افرادی که دیر یا زود به بلوغ رسیده‌اند، مبتلایان به بواسیر و افرادی که مبتلا به کم خونی هستند یا آکنه دارند، نمی‌توانند به عنوان معلم استخدام وزارت آموزش و پرورش بشوند.

همچنین افرادی که هرگونه اعمال جراحی روی دستگاه گوارش که ایجاد اختلالات گوارشی کرده باشد و منجر به برداشتن قسمتی از عضو (به جز اپاندیس) شده باشد و یا زنانی که مبتلا به اختلالات زنانگی هستند نیز از پوشیدن کسوت معلمی محروم هستند.

در این «شیوه نامه» که توسط خبرگزاری فارس منتشر شده، تاکید شده افرادی که کم کاری یا پرکاری غدد فوق کلیوی دارند، افرادی که با هر گونه عمل جراحی در مجرای ادرارشان تغییری حاصل شده یا با عمل جراحی در حجم مثانه شان تغییر کرده است، نیز نمی‌توانند در آموزش و پرورش استخدام شوند.

عمل جراحی پیوند کلیه، هرگونه اعتیاد به سیگار یا قلیان، ابتلا به انواع سرطان و یا داشتن کمتر از ۲۰ عدد دندان نیز برای معلم های ممنوع است.
کاربران فضای مجازی پس از انتشار این شیوه نامه به شوخی با آن پرداختند.

همچنین مسئولان وزارت آموزش و پرورش یا دولت مردان را برای نگارش چنین «شیوه نامه‌ای» سرزنش کردند.
در بین تمامی مسئولان تنها شهین‌دخت مولاوردی، معاون جدید حقوق شهروندی قول پیگیری و رسیدگی به آن را داد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2128

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا