اقدام به خودکشی یک سرباز کُرد در پادگان سقز Reviewed by Momizat on . یک سرباز کُرد اهل شهرستان خوی از توابع استان آذربایجان‌غربی در یکی از پادگان‌های شهر سقز اقدام بە خودکشی نمود.کیهان نوین:روز شنبە هجدهم شهریورماە، یک سرباز کُرد یک سرباز کُرد اهل شهرستان خوی از توابع استان آذربایجان‌غربی در یکی از پادگان‌های شهر سقز اقدام بە خودکشی نمود.کیهان نوین:روز شنبە هجدهم شهریورماە، یک سرباز کُرد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » اقدام به خودکشی یک سرباز کُرد در پادگان سقز

اقدام به خودکشی یک سرباز کُرد در پادگان سقز

اقدام به خودکشی یک سرباز کُرد در پادگان سقز
 
یک سرباز کُرد اهل شهرستان خوی از توابع استان آذربایجان‌غربی در یکی از پادگان‌های شهر سقز اقدام بە خودکشی نمود.کیهان نوین:روز شنبە هجدهم شهریورماە، یک سرباز کُرد بە نام “رضا فرجی” اهل شهرستان خوی بە دلیل “تنبیە زیاد از سوی فرماندە پادگان سقز”، بە زندگی خود پایان داد.

این سرباز کُرد مدت ١٦ روز بوده کە بە این پادگان منتقل شدە و بە دلیل تنبیە بیش از حد، در حین نگهبانی بە زندگی خود پایان داده است.

فرماندە پادگان حتی خبر خودکشی این سرباز کُرد را اعلام نکردە و خانوادە رضا فرجی از سوی یکی از هم خدمتی‌هایش از این حادثه مطلع گردیدند.

این منبع در ادامە می‌افزاید: مسئولین پادگان نظامی سقز از دادن آمبولانس برای انتقال جنازە این سرباز کُرد بە خانوادە وی خودداری کردەاند و خانوادە فرجی با هزینە خود آمبولانس را برای انتقال جنازە فرزندشان کرایە کردەاند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5536

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا