دختر افغان برنده جایزه شجاعانه ورزش شد Reviewed by Momizat on . هاجر ابوالفضل، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال زنان افغانستان و نماینده جوانان سازمان ملل متحد، برنده جایزه شجاعانه ورزش از سوی سازمان "فراتر از ورزش" شد. کیهان نوی هاجر ابوالفضل، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال زنان افغانستان و نماینده جوانان سازمان ملل متحد، برنده جایزه شجاعانه ورزش از سوی سازمان "فراتر از ورزش" شد. کیهان نوی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » دختر افغان برنده جایزه شجاعانه ورزش شد

دختر افغان برنده جایزه شجاعانه ورزش شد

دختر افغان برنده جایزه شجاعانه ورزش شد
 

هاجر ابوالفضل، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال زنان افغانستان و نماینده جوانان سازمان ملل متحد، برنده جایزه شجاعانه ورزش از سوی سازمان “فراتر از ورزش” شد.

کیهان نوین: این جایزه روز ۲۶ ژوئیه/جولای در مراسمی در نیویورک آمریکا از سوی دو ورزشکار دبلیو.دبلیو.ای (WWE) به او اهدا شد.

جایزه استفاده شجاعانه از ورزش به افرادی اعطا می‌شود که با استفاده از ورزش تغییری ایجاد می‌کنند و وضعیت موجود را به چالش می‌کشند و تغییرات مثبت در جوامع مختلف ایجاد می‌کنند.

هاجر ابوالفضل، فوتبالیست زن، به دلیل فعالیت‌های اجتماعی‌اش از جمله توانمندسازی زنان از سطح مردم عادی تا نخبگان و همکاری با سازمان‌های مختلف ورزشی برنده این جایزه شده است.

در این مراسم از ۲۵۰ درخواست از ۷۰ کشور تنها ۳۷ سازمان توانستند که برای دریافت “۱۳ جایزه بی‌نظیر” با هم رقابت کنند.

در بخشی که هاجر ابوالفضل نامزد شده بود، مارک کبیان موسس “یالا”، مت دیماتو مدیر سازمان “زندگی جدید برای شیکاگولند” و سیلوا منول از موسسه love.futbol با هم به رقابت پرداخته بودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 983

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا