اعدام یک زندانی در زندان مرکزی اصفهان Reviewed by Momizat on . روز گذشته حکم اعدام یک زندانی با اتهامات مرتبط با مواد مخدردر زندان مرکزی اصفهان اجرا شد. کیهان نوین:  صبح روز دوشنبه ۱۶ مرداد ماه یک زندانی با هویت «نادر فرخ‌ن روز گذشته حکم اعدام یک زندانی با اتهامات مرتبط با مواد مخدردر زندان مرکزی اصفهان اجرا شد. کیهان نوین:  صبح روز دوشنبه ۱۶ مرداد ماه یک زندانی با هویت «نادر فرخ‌ن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » اعدام یک زندانی در زندان مرکزی اصفهان

اعدام یک زندانی در زندان مرکزی اصفهان

اعدام یک زندانی در زندان مرکزی اصفهان
 
روز گذشته حکم اعدام یک زندانی با اتهامات مرتبط با مواد مخدردر زندان مرکزی اصفهان اجرا شد.

کیهان نوین:  صبح روز دوشنبه ۱۶ مرداد ماه یک زندانی با هویت «نادر فرخ‌نژاد» با اتهامات مرتبط با مواد مخدر به طناب دار آویخته شد.

یک منبع مطلع به سازمان حقوق بشر ایران گفته بود: «نادر فرخ‌نژاد با اتهام ۵۰ کیلو تریاک و ۳۰ کیلو حشیش به اعدام محکوم شده و با آنکه تبعه ایران است پیش از انتقال به انفرادی در بند اتباع بیگانه (افاغنه) نگهداری می‌شد.»

این اعدام در حالی اجرا شد که رسانه‌های داخلی از بررسی طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر و کاهش مجازات اعدام از سوی مجلس خبر داده‌اند؛ بر اساس این اخبار، نمایندگان مجلس از قوه قضائیه خواسته بودند تا پایان زمان بررسی این طرح از اعدام دست‌کم پنج هزار زندانی محکوم به اعدام در رابطه با مواد مخدر خودداری کند؛ بااین‌حال قوه قضائیه در عمل به این مطالبه نمایندگان بی‌اعتنایی کرده است.

در هفته های گذشته نیز سازمان عفو بین‌الملل با اشاره به طرح تخفیف مجازات اعدام قاچاقچیان مخدر در مجلس ایران، خواستار آن شد که نمایندگان به طور کلی مجازات اعدام برای جرائم مربوط به مواد مخدر را لغو کنند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من آزادی میخواستم!!!
من آزادی را با عشق میخواستم…
انها با اسارت تحویلم دادند!!!
من زیستن را با آزادی میخواستم…
ان ها به خفت دچارم کردند!!!
من نانوشته ها دیدم
و نادیده ها خواندم
وقتی که گناه ابزار بود
و قانون بهانه
وقتی رهایی
جرم محسوب می شد
و طلبش هنجار جامعه
من زندان را چشیده ام!
من طعم تلخ اسارت را
با خون دل خورده ام…؛
زندان… عشق… آزادی …
و آزادی …
چه بی مهابا پر‌ کشیدی از سرزمینم…

تعداد نوشته ها : 1912

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا