یورش وحشیانه نیروهای انتظامی به مالباختگان موسسه اعتباری ثامن Reviewed by Momizat on . [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=5pVvv32xmFk[/embedyt] روز شنبه ۲۷خرداد ماه ۹۶مالباختگان موسسه اعتباری ثامن که در مقابل شعبه "کیان‌شهر این موسسه در جنو [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=5pVvv32xmFk[/embedyt] روز شنبه ۲۷خرداد ماه ۹۶مالباختگان موسسه اعتباری ثامن که در مقابل شعبه "کیان‌شهر این موسسه در جنو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » یورش وحشیانه نیروهای انتظامی به مالباختگان موسسه اعتباری ثامن

یورش وحشیانه نیروهای انتظامی به مالباختگان موسسه اعتباری ثامن

یورش وحشیانه نیروهای انتظامی به مالباختگان موسسه اعتباری ثامن
 

روز شنبه ۲۷خرداد ماه ۹۶مالباختگان موسسه اعتباری ثامن که در مقابل شعبه “کیان‌شهر این موسسه در جنوب‌شرقی شهر تهران برای گرفتن حق خود تجمع کرده بودند مورد ضرب‌و شتم وحشیانه نیروهای انتظامی قرار گرفتند.

کیهان نوین:نیروهای انتظامی با باتوم به مردم یورش می بردند و آنها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دادند.
این درگیری خونین به دنبال ورشکسته شدن موسسه اعتباری ثامن بوجود آمد که مردم برای گرفتن سپرده هایشان به مقابل شعب این موسسه حکومتی رفته و خواهان بازپس گیری پولهایشان شدند.

شایان ذکر است که همزمان با تجمعات اعتراضی سراسری مالباختگان مؤسسه ورشکسته موسوم ثامن الائمه در استانهای مختلف کشور؛ در تهران نیز مالباختگان این مؤسسه حکومتی از صبح امروز یکشنبه ۲۸ خردادماه۹۶ در مقابل شعبه آن در خیابان سبلان جنوبی تهران تجمع کرده‌اند.

گفتنی است که مسولان حکومتی در هراس از گسترش و ادامه اعتراضات مردم خشمگین ٬خبر ورشکستگی این موسسه را تکذیب کرده اند اما مالباختگان این موسسه آن رد کردند و خواستار بازگرداندن سریع سپرده‌های خود شدند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5470

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا