گزارشی ازوضعیت رسول حردانی زندانی امنیتی در بیستمین روزاز اعتصاب غذا Reviewed by Momizat on . گفتنی است که این زندانی امنیتی در هفته‌های اخیر به دلیل بیماری‌اش دچار شوک عصبی شده و بخشی از بدن این زندانی امنیتی در حال حاضر بی‌حس است. کیهان نوین: رسول حردا گفتنی است که این زندانی امنیتی در هفته‌های اخیر به دلیل بیماری‌اش دچار شوک عصبی شده و بخشی از بدن این زندانی امنیتی در حال حاضر بی‌حس است. کیهان نوین: رسول حردا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » گزارشی ازوضعیت رسول حردانی زندانی امنیتی در بیستمین روزاز اعتصاب غذا

گزارشی ازوضعیت رسول حردانی زندانی امنیتی در بیستمین روزاز اعتصاب غذا

گزارشی ازوضعیت رسول حردانی زندانی امنیتی در بیستمین روزاز اعتصاب غذا
 
گفتنی است که این زندانی امنیتی در هفته‌های اخیر به دلیل بیماری‌اش دچار شوک عصبی شده و بخشی از بدن این زندانی امنیتی در حال حاضر بی‌حس است.

کیهان نوین: رسول حردانی، زندانی امنیتی محبوس در زندان رجایی شهر، در اعتراض به مخالفت مسئولین زندان با اعزام او به مرخصی بیش از بیست روز است که در اعتصاب غذا به سر می‌برد.

رسول حردانی که به دلیل نوعی بیماری قلبی نیاز به مراقبت‌های ویژه پزشکی در خارج از زندان دارد، در مدت هفده سال حبس خود از حق مرخصی محروم بوده و از هشتم خردادماه در اعتراض به مخالفت مسئولین با اعزام وی به مرخصی دست به اعتصاب غذا زده است؛ علیرغم گذشت بیش از بیست روز از اعلام اعتصاب غذای این زندانی امنیتی تا کنون مسئولین زندان واکنشی به درخواست وی نداشته‌اند.

رسول حردانی در سال ۷۹ با اتهامات امنیتی بازداشت و در دادگاهی به همراه خالد حردانی به اعدام محکوم شد که حکم صادره در دادگاه تجدیدنظر با یک درجه تخفیف به حبس ابد تقلیل یافت. این زندانی که هم‌اکنون هفدهمین سال حبس را در زندان رجایی سپری می‌کند، در هنگام بازداشت کمتر از ۱۸ سال سن داشته است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 362

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا