ژنرال مایکل فلین، زیر ذره بین(فرامرز دادرس) Reviewed by Momizat on . ارتباطات مشکوک ژنرال فلین با عوامل روسیه برای آقای ترامپ مشکل آفرین شده است. نام ژنرال بازنشسته مایکل فلین، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ به عنوان مشاور در یک شر ارتباطات مشکوک ژنرال فلین با عوامل روسیه برای آقای ترامپ مشکل آفرین شده است. نام ژنرال بازنشسته مایکل فلین، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ به عنوان مشاور در یک شر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مقالات » ژنرال مایکل فلین، زیر ذره بین(فرامرز دادرس)

ژنرال مایکل فلین، زیر ذره بین(فرامرز دادرس)

ژنرال مایکل فلین، زیر ذره بین(فرامرز دادرس)
 
ارتباطات مشکوک ژنرال فلین با عوامل روسیه برای آقای ترامپ مشکل آفرین شده است. نام ژنرال بازنشسته مایکل فلین، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ به عنوان مشاور در یک شرکت بیوتکنولوژی که یکی از اعضای مهم هیئت مدیره آن با سازمان اطلاعات  شوروی؛ کی- جی- بی در تماس بوده دیده می شود. یک شرکت مرموز! (Brainwave science) که در زمینه بیوتکنولوژی فعال است « بیوتکنولوژی یا زیست فن آوری؛ به مفهوم کاربرد هوشمندانه دانش‌ پزشکی و زیست شناسی در فناوری‌های ساخت بشر؛ اندام یا ارگانیسم فرایندهای زیستی در صنایع تولیدی یا خدماتی ، فن آوری پیشرفته ای که از موجودات زنده جانوری و گیاهی برای ساخت یا تغییر به هدف بالا بردن کیفیت آنان استفاده می شود».

 

(Brainwave science) سازنده یک کلاه ویژه است که به کلاه واقعیت مجازی معروف می باشد، مدتی است که برخی از نیرو های ارتش آمریکا مجهز به این کلاه شده اند و این روند ادامه دارد. کلاه واقعیت مجازی ( شامل یک کلاه و عینک که بر روی آن شماری حس گر لیزری نصب گردیده و به ماهواره وصل می شود و هر سرباز در هر نقطه از جهان می تواند با مرکز فرماندهی در ارتباط دائم باشد و از موقعیت مکانی اطلاعات پیرامون خود در جهت افزایش هماهنگی آگاه شود. به گفته کارشناسان، این دستاورد فنی می تواند کمک های شایانی به ارتقای سطح آموزش سربازان بکند. پیش تر سازمان فضایی آمریکا (ناسا ) از این ابزار برای کمک به فضانوردان در ماًموریت های خود بهره گرفته است.

 

در ماه فوریه شرکت (Brainwave science) شماری کلاه واقعیت مجازی که کار برد آن مانند یک دستگاه دروغ سنج است به فروش رسانده است. این نوع کلاه ها برای مبارزه با جنایات و تروریسم استفاده می شود.  این شرکت ژنرال مایکل فلین ر ابه عنوان مشاور به استخدام خود در آورده است. گفته می شود مایکل فلین می کوشد زمینه فروش شماری از این کلاه ها را به نهاد های دولتی آمریکا  فراهم کند. مایکل فلین پیش تر به دلیل نزدیکی به روس ها مورد انتقاد قرار گرفته بود.

 

یک ثروتمند هندی تبار به نام سوبو کوتا، که مدیر شرکت بوستون گروپ است هم چنین عضو هیئت مدیره شرکت (Brainwave science) می باشد. سوبو کوتا، متهم است که در دوران جنگ سرد میان آمریکا و شوروی با ماًمورین اطلاعاتی شوروی در ارتباط بوده و اطلاعات طبقه بندی شده درباره سیستم دفاع  ضد موشکی و هواپیما های تهاجمی رادار گریز و صد ها میلیون دلار میکروارگانیک (سلول های زنده که می توانند در جنگ های میکربی بکار گرفته شوند) به شوروی ها فروخته است.

سوبو کوتا در سال ۱۹۹۶ میلادی، در مورد اتهامات خود، یک توافقنامه پذیرفتن اتهام در زمینه فروش مواد بیوتکنولوژی با دادگاه به امضاء رسانده است.  سوبو کوتا در سال ۱۹۹۶، به اتهام ارتباط با یک از ماًمورین سابق اطلاعاتی شوروی به نام ولادیمیر گالکین باز داشت شده بود.

پس از استخدام مایکل فلین به عنوان مشاور این شرکت، نام سوبو کوتا از روی سایت اینترنتی شرکت پاک شده است.

 

به نوشته وال استریت ژورنال ،در ماه دسامبر گذشته مایکل فلین، سپهبد بازنشسته ارتش آمریکا و مشاور امنیت ملی آقای ترامپ در چارچوب طرح بررسی احتمال تماس نزدیکان ترامپ با روسیه مورد تحقیق و باز پرسی ماًمورین ضد جاسوسی آمریکا قرار گرفته بود. وی متهم شده بود که با گرفتن پول از شبکه رسانه ای راشاتودی در جشنی درکنار ولادیمیر پوتین حضور یافته و در روز کریسمس نیز با سفیر روسیه در آمریکا یگ گفتگوی تلفنی داشته است. ژنرال فلین خود از افسران با سابقه اطلاعاتی آمریکا بوده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 4537

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا