محرومیت سه بازیکن تیم ملی والیبال امید دختران ایران Reviewed by Momizat on .  کمیته انظباطی فدراسیون والیبال سه بازیکن تیم زیر ۲۳ سال بانوان  به اتهام  ایجاد حاشیه‌های نامناسب در قهرمانی آسیا   از یک تا سه سال محروم کرد. کیهان نوین: دومی  کمیته انظباطی فدراسیون والیبال سه بازیکن تیم زیر ۲۳ سال بانوان  به اتهام  ایجاد حاشیه‌های نامناسب در قهرمانی آسیا   از یک تا سه سال محروم کرد. کیهان نوین: دومی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » محرومیت سه بازیکن تیم ملی والیبال امید دختران ایران

محرومیت سه بازیکن تیم ملی والیبال امید دختران ایران

محرومیت سه بازیکن تیم ملی والیبال امید دختران ایران
 
 کمیته انظباطی فدراسیون والیبال سه بازیکن تیم زیر ۲۳ سال بانوان  به اتهام  ایجاد حاشیه‌های نامناسب در قهرمانی آسیا   از یک تا سه سال محروم کرد.

کیهان نوین: دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر ۲۳ سال آسیا از ۲۳ تا ۳۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی شهر «ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار شد.

تیم زیر ۲۳ سال بانوان ایران در این دوره از رقابت‌ها با هدایت سیما صدیقی شرکت کرد و در نهایت موفق به کسب رتبه هشتم شد. عملکرد فنی سه بازیکن تیم ایران و ایجاد حاشیه‌های برای تیم ایران دلیل تشکیل نشست فوق العاده کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بود و در نهایت آرای زیر برای این بازیکنان صادر شد:

شقایق شفیع از خردادماه سال ۹۶ به مدت سه سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.
نگین شیرتری از خردادماه سال ۹۶ به مدت دو سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.
منا رمضانی از خردادماه سال ۹۶ به مدت یک سال محروم از کلیه فعالیت‌های رشته ورزشی والیبال.

هر چند اظهارات ضد و نقیضی در فضای رسانه ها در باره دلایل این محرومیت های سنگین مطرح شده است اما به دلیل سکوت فدراسیون والیبال و عدم شفاف سازی درباره آن بیم این می رود که ریشه این محرومیت ها در ارتباط با تبعیض جاری و سخت گیری های مضاعف در ورزش زنان ایران باشد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2406

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا