كشته وزخمی شدن ده هاتن دریک درگيری مسلحانه در رامهرمز Reviewed by Momizat on . بر اثریک درگیری مسلحانه شب گذشته با استفاده از تسلیحات پیشرفته نظامی در منطقه رامهرمز ده هاتن تن کشته و زخمی شدند.کیهان نوین: در درگيري طايفه اي شب گذشته ۱۹  خر بر اثریک درگیری مسلحانه شب گذشته با استفاده از تسلیحات پیشرفته نظامی در منطقه رامهرمز ده هاتن تن کشته و زخمی شدند.کیهان نوین: در درگيري طايفه اي شب گذشته ۱۹  خر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » كشته وزخمی شدن ده هاتن دریک درگيری مسلحانه در رامهرمز

كشته وزخمی شدن ده هاتن دریک درگيری مسلحانه در رامهرمز

كشته وزخمی شدن ده هاتن دریک درگيری مسلحانه در رامهرمز
 
بر اثریک درگیری مسلحانه شب گذشته با استفاده از تسلیحات پیشرفته نظامی در منطقه رامهرمز ده هاتن تن کشته و زخمی شدند.کیهان نوین: در درگيري طايفه اي شب گذشته ۱۹  خرداد رامهرمز، بيش از ده كشته و مجروح بر جاي ماندند. ۱۲ تن تیر خورده اند‌. ۲ تن در تیراندازی‌ها کشته شدند.۵ خانه و ۳ مغازه به آتش كشيده شد چندین مورد سرقت ظرف شب گذشته گزارش شده است چند دستگاه خودرو و موتورسیکلت نیر به آتش کشیده شده است همه ورودی و خروجی شهر بسته شده و تحت کنترل نیروی انتظامی است یگان ویژه و نیروهای امنیتی به رامهرمز اعزام شدند.

فقر، بدبختی و بیکاری ریشه همه معضلات اجتماعی است که هم‌اکنون نیز در این مناطق وجود دارد اما در این مورد علاوه بر این مسایل، اختلافات طایفه‌ای نیز به مشکلات دامن زده و بعضاً برای موضوعات و اختلافات جزئی همچون درگیری بر سر آب یا چند متر زمین این دعواهای طایفه‌ای شعله ور می شوند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5456

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا